Anoses TV Canlı İzle

33
tam ekran!

Anoses TV

Efem Medya Grubu bünyesinde yayın hayatına 2017 yılında, Mayıs ayında başlayan Anoses TV, oldukça yeni bir televizyon kanalı. Temel hedef olarak, diğer müzik kanallarından farklı bir şekilde yayın yapmayı planlayan bu kanalda, yalnızca Anadolu müzikleri ve türküleri yer almakta. Pop müzik programlarına yer vermeyen kanal, 24 saat boyunca türkü yayını yapıyor. Bağlı olduğu grup bünyesindeki üçüncü kanal olan Anoses TV, özellikle İç Anadolu bölgesinde oldukça ilgi görmekte. Yayınladığı türküler ile yöresel müziğin gelişmesine katkı sağlamak istediğini söyleyen kanalda sadece müzik yayını yapılıyor. Yayınlar esnasında alt yazı ile, izleyicilerden gelen mesajları da ekrana getiren kanalda herhangi bir canlı program veya yapım mevcut değil. Kanalda 24 saat boyunca yalnızca müzik yayını gerçekleştiriliyor.


Türkiye'nin her yerinden ve tüm Avrupa'dan izlenebilen kanal, Türksat 3A uydusunda yer almakta. Uydunun kapsama alanındaki Orta Doğu ülkelerinde de Anoses TV'yi izlemek mümkün. Yine aynı şekilde Rusya'nın batı bölgeleri ve batı komşularından da kanala ulaşılabiliyor. Anoses TV'nin herhangi bir karasal yayını mevcut değil. Bununla birlikte, herhangi bir sunuculu program da yapmayan kanalda yayınlanan tüm müzikler Türkçe dilinde.


Anoses TV, Anadolu'nun Sesi televizyonu ve radyosu ile zaman zaman ortak yayınlar da gerçekleştiriyor. Aynı gruba bağlı olan iki kanalda da benzer içerikli yayınlar yer alıyor. Anoses TV ile ilgili, kanalın yönetim kurulu başkanı Mustafa Efe tarafından yapılan açıklamalarda, kanalın kısa sürede büyümesinin ve tüm dünyada yayın yapacak hale gelmesinin hedeflendiği belirtiliyor.


Etiketler : türkü, canlı tv, müzik kanalı, anoses canlı yayın izle, kesintisiz, hd
Kategori : Dini

Anoses TV DİZİLERİ

Anoses TV PROGRAMLARI

İLETİŞİM
  • Ünvan Efem Medya Radyo ve Televizyon A.Ş.
  • Merkez İstanbul
  • Web http://www.anosestv.tc
  • E-mail [email protected]
  • Telefon 0216 418 58 70
  • Adres Osmanağa Mah. Vişne Sk. No:4/4 Fazlıoğlu Medya Merkezi Kadıköy - İSTANBUL
Dini Kanallar