Bereket Hayvancılık Canlı İzle

15
tam ekran!

Bereket Hayvancılık

Türkiye'nin ilk hayvancılık teması ile faaliyet gösteren televizyon kanalı olan Bereket TV Hayvancılık, yayın hayatına kısa süre önce başladı. 2004 yılından beri faaliyet gösteren Bereket TV bünyesinde kurulan Bereket TV Hayvancılık, özel olarak hayvancılık teması üzerinde yayın yapması nedeniyle benzersiz bir kanal. Dünyada çok az örneği olan bu konsept, Türkiye'de de oldukça ilgi çekiyor.


Türksat uydusu üzerinden yayın yapan Bereket TV Hayvancılık, Türkiye'nin tamamından ve Avrupa'dan izlenebiliyor. İzleyici kitlesi, genellikle hayvancılıkla uğraşan insanlardan oluşan Bereket TV Hayvancılık, ulusal çapta ilgi görecek biçimde, hayvancılık ile ilgili farklı programları ekrana getirmekte. Eğitici programlardan röportajlara kadar, farklı içeriklere sahip bir yayın akışı ekrana getiren Bereket TV, yüksek çözünürlükte yayın yapması ile de beğeni topluyor. Kanal, kesintisiz ve şifresiz olarak Türksat uydusu üzerinden izlenebiliyor. Türksat uydusu haricinde, D-Smart 203. kanalda Bereket TV Hayvancılık yayınını izlemek mümkün. Bunun haricinde, kanala ait herhangi bir kablo yayını veya karasal yayın yok.


Bereket TV Hayvancılık kanalı, özellikle hayvancılıkla uğraşan insanlara verdiği eğitici bilgiler sayesinde, ülkenin her kesiminden insanın takdirini topluyor. Temelde daha bilinçli ve verimli hayvancılığı insanlara öğretmek istediklerini söyleyen kanal, bunu sağlamak için bol miktarda eğitici yayına sahip. Buna ek olarak, zirai hava raporu gibi, tarım ve hayvancılıkla uğraşan insanların ihtiyaç duyduğu bilgileri de Bereket TV Hayvancılık yayınlarında bulmak mümkün.


Etiketler : bereket hayvancılık tv canlı, tv izle, canlı, hd, belgesel kanalları
Kategori : Belgesel

Bereket Hayvancılık DİZİLERİ

Bereket Hayvancılık PROGRAMLARI

İLETİŞİM
  • Ünvan Bereket Radyo ve Televizyon Yayıncılık A.Ş
  • Merkez Ankara
  • Web https://hayvancilik.bereket.tv
  • E-mail [email protected]
  • Telefon 0312 472 98 89
  • Adres 1341. Cadde. 1317. Sokak. 2/4 A. Öveçler, Çankaya / Ankara
Belgesel Kanalları