13 Kasım Cumartesi Akşamı Reyting Yarışında Zirve Kimin?


Türkiye – Cebelitarık FIFA 2022 Dünya Kupası Grup Eleme Karşılaşması, Kardeşlerim, Elkızı, Gül Güldür Show, O Ses Türkiye, Gülbin Tosun İle FOX Ana Haber Hafta Sonu… 13 Kasım Cumartesi Akşamı için total, AB ve 20+ABC1 izleyici gruplarının tarafından en çok izlenenler açıklandı. Detaylar yazımızın devamında. Calıtvizle.com sizler için hazırladı…

 

13 Kasım Cumartesi pek çok dizi ve programın kıyasıya rekabet içerisinde olduğu bir akşam oldu. A Milli Futbol Takımımızın dünya kupası eleme maçı TRT 1 ekranlarında sporseverlerle buluştu. Bu sebeple TRT 1’in sevilen dizisi Gönül Dağı bu Cumartesi yayınlanamadı. Gönül Dağı dizisi de reyting yarışlarında oldukça iddialı yapımlar arasında yer alıyor.  Güldür Güldür Show her cumartesi olduğu gibi Show TV’de yayınlanırken, O Ses Türkiye Star TV’de yeni bölümü ile ekranlara geldi. Kardeşlerim ve Elkızı dizileri de sevilen yapımlar arasında yer alıyor.

 

Büyük bir çeşitlikte yapımların yer aldığı 13 Kasım Cumartesi akşamı total, AB ve 20+ABC1 izleyici gruplarının tümünde A Milli Futbol Takımızın Cebelitarık karşısında 6 – 0 skorla galibiyet kazandığı karşılaşma ilk sırada yer aldı.

 

Total izleyici grubuna göre reyting sıralaması; ikinci ATV’de yayınlanan Kardeşlerim isimli dizi, üçüncü Kardeşlerim (Özet) ve dördüncü Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Hafta Sonu isimli haber programı oldu.

 

13 Kasım Cumartesi Total Grubu Reyting Listesi:

 

 

AB izleyici grubuna göre reyting sıralaması; ikinci Kardeşlerim, üçüncü Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Hafta Sonu ve dördüncü Star TV’de yayınlanan O Ses Türkiye isimli program oldu.

 

13 Kasım Cumartesi AB Grubu Reyting Listesi:

 

 

20+ABC1 izleyici grubunun reyting sıralamasına göre ise ikinci yine Kardeşlerim, üçüncü Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Hafta Sonu ve dördüncü Show TV’de yayınlanan Güldür Güldür Show isimli program oldu.

 

13 Kasım Cumartesi 20+ABC1 Grubu Reyting Listesi:

 

 

Birinci ve ikincinin aynı olduğu cumartesi akşamı, diğer programlar da hatırı sayılır bir izlenme oranı aldı. Televizyon İzleme Araştırmaları A.Ş tarafından alınan karara göre reyting karnelerinin detayları hakkında bilgi verilemiyor.

 

 

 


14.11.2021