Ada Masalı Rekor Üstüne Rekor Kırıyor!


 

 

 

Ada Masalı Rekor Üstüne Rekor Kırıyor!

 

 

 

Ay Yapımın imzalı, Türk yapımı drama türündeki televizyon dizisi kısa süre önce yayın hayatına merhaba dedi. Dizinin oyuncu kadrosunda, Ayça Ayşin Turan, Alp Navruz, Caner Şahin, İpek Tenolcay ,İlhan Büyükağaç, Bülent Çolak, İpek Bilgin ve Settar Tanrıöğe gibi birbirinden başarılı isimler rol almakta. Yönetmen koltuğunda Ali Bilgin’in yer aldığı Ada Masalı dizisinin senaristliğini ise, Sema Ergenekon ve Yelda Eroğlu ikilisi yazmaktadır. Yaz sezonuna iddialı bir şekilde giriş yapan Ada Masalı Rekor Üstüne Rekor Kırıyor! Ada Masalı Emin Adımlarla İlerliyor! Detaylar için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

 

 

 

adamasali

 

 

 

Ada Masalı Rekor Üstüne Rekor Kırıyor!

 

 

 

Ay Yapımın üstlendiği ‘Ada Masalı’, dün akşam ekranlara gelen yeni bölümüyle izleyicilerine eğlence dolu sahneler izletti. AB ve 20+ABC1 kategorilerinde en çok izlenen dizi olmayı başaran ve bu unvanını bu hafta da kimseye kaptırmayan ‘Ada Masalı’, renkli hikayesiyle büyük beğeni ile takip edilmeye devam ediyor. Haziran (Ayça Ayşin Turan) ve Poyraz’ın (Alp Navruz) büyük uğraşlar vererek hayata geçirdikleri nişan organizasyonu dün akşam verilen yeni bölümde yayınlandı. Karşılarına çıkan her engeli bir şekilde aşmayı başararak ortaya güzel bir iş çıkaran ikilinin final sahnesindeki romantik anlar izleyenleri mest etti. Üçüncü bölümün hemen ardından yayınlanan 4. Bölüm ön izleme sahnesini ise merakla bekleyen izleyenler kısa sürede fragmanı birçok kez izledi.

 

 

 

ada-massli

 

 

 

Zıt karakterlere sahip olan Haziran ve Poyraz’ın kalpleri ısıtan aşk hikayesinin gözler önüne serildiği ‘Ada Masalı’nın dün akşam yayınlanan üçüncü bölümü, salı akşamına damga vurdu. Haziran ve Poyraz’ın seradaki romantik anları ve ikilinin uyumu sosyal medyada da büyük beğeni ile paylaşıldı.

 

 

 

adamasasli

 

 

 

‘Ada Masalı’ dün akşam yayınlanan üçüncü bölümüyle kısa sürede geniş bir izleyici kitlesi tarafından takip edilmeye başlandı. Maraşlı dizisinin tüm kişilerde en çok izlenen dizi olmasına rağmen, AB ve ABC1 gruplarında Ada Masalı günün en çok izlenen dizisi unvanını kimseye kaptırmadı. Dizinin 4. bölümü de heyecanla bekleniyor!

 

Ada Masalı’ her salı akşamı saat 20.00’de Star TV ekranlarında olacak.

 

 

 


30.06.2021