Akın Akınözün'den Kavga Sonrası Yeni Hamle!


 

 

 

Akın Akınözün'den Kavga Sonrası Yeni Hamle!

 

 

 

Mia yapımın üstlendiği , 15 Mart 2019 tarihinden itibaren Atv ekranlarında sevenlerinin karşısına çıkan, yönetmen koltuğuna Barış Yöş'ün yer aldığı, senaryosunu Eda Tezcan'ın kaleme aldığı Hercai dizisinin oyuncu kadrosunda, Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Oya Unustası, Ahmet Tansu Taşanlar gibi isimler rol aldılar. Senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosu ile kısa sürede büyük beğeni toplayan Hercai’nin Yıldızı Akın Akınözü ile İlgili Şok iddia Ortaya Atıldı! Akın AkınÖzün’den Kavga Sonrası Yeni Hamle ! Haberin detayları için sitemizi takip edebilirsiniz.

 

 

 

hercai

 

 

 

Hercai’nin Yıldızı Akın Akınözü ile İlgili Şok iddia Ortaya Atıldı! Akın AkınÖzün’den Kavga Sonrası Yeni Hamle !

 

 

 

Hercai dizisi kısa süre önce ekranlara veda etti. Hercai dizisinin Reyyan ve Miran karakterini izleyenler çok sevdi. Akın Akınözü ise canlandırdığı Miran karateri ile geniş bir hayran kitlesine sahip oldu. Dünyanın dört bir yanında tanınmaya başlayan oyuncu, Hercai’nin 3 sezon süren macerasından en kazançlı çıkan isimlerin başında yer aldı. Akın Akınözü’nün dizinin final sahnesi çekimlerinde olay çıkardığı ile ilgili haberler de geçtiğimiz hafta gündeme bomba gibi düştü. Yapım ekibi ve Akın Akınözü’nden ayrı ayrı açıklamalar yapıldı.  Ünlü oyuncunun hayranları yapılan bu haberleri karalama kampanyası olduğunu dile getirdi ve Akınözü’ne destek verdiler. Ünlü oyuncu ve yapım ekibi sette yaşananlar ile ilgili kendi adına suç duyurusu yaptı.

 

 

 

hercai

 

 

 

Daha sonra, Akın Akınözü’nün kavga olayı sırasında çekilen görüntüleri de ayrı bir kaos yaşanmasına sebep oldu. Ve bu konu uzun süre gündemden düşmedi. Ünlü oyuncu bu olayların ardından menajer değişikliği yapmaya karar verdi.Gelen haberler oyuncunun yeni menajerinin usta sanatçı Erol Günaydın’ın kızı olan Günfer Günaydın ile birlikte çalışmaya başladığını duyurdu.

 

 

 

gulfer-gunaydın

 

 

 

Akın Akınözü, Hercai dizisindeki büyük başarılarının ardından kariyerine yön verirken artık Günfer hanım ile kariyer hayatına devam etme kararı aldı.


06.05.2021