Alev Alev Dizisinden Giden Oyuncu Sürpriz Dizide Başrolde!


 

 

 

Alev Alev Dizisinden Giden Oyuncu Sürpriz Dizide Başrolde!

 

 

 

Show Tv’nin uzun süre büyük ses getiren dizisi final kararı ile ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Show Tv’nin iddialı yapımlarından biri olan Alev Alev dizisinin, yapımcılığını Ay yapım, yönetmenliğini Ahmet Katıksız, senaryosunu Burcu Görgün Toptaş’ın kaleme almaktadır Birbirinden yetenekli oyuncuları, güçlü senaryosu ile sezona iddialı bir giriş yapsa da son dönemlerde büyük bir iniş yaşamıştır. Başrollerinde, Demet Evgar, Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz rol aldığı, Alev Alev Dizisinden Giden Oyuncu Sürpriz Dizide Başrolde! Hangi oyuncu, dizinin başrolünde? tüm detaylar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

alev-alev

 

 

 

Alev Alev Dizisinden Giden Oyuncu Sürpriz Dizide Başrolde!

 

 

 

Show TV’de yayınlanan ve bu akşam 25. Bölümü ile ekranlara gelecek olan Alev Alev dizisinden kısa bir süre önce ayrılan oyuncu, yeni bir dizide başrolde rol alacak. 3 bölüm sonra final yapması beklenen dizi maalesef istenilen başarıyı yakalayamadı.Netflix’te yayınlanan Fransız yapımı Alevlerin Ardından isimli diziden uyarlanan dizi de, Geçtiğimiz haftalarda bir oyuncu diziye veda etti. Hazar Ergüçlü’nün hayat verdiği Çiçek’in nişanlısı olan Ali, Atlas ile kendi arasında bir tercih yapmasını ister ve Atlas’ı kendi oğlu gibi saran Çiçek, onu seçmeye karar verir. Ali de hayal kırıklığına dayanamaz  ve oralardan gitmeye karar verir.

 

 

 

alev-alev

 

 

 

Ali karakterine hayat veren Toprak Can Adıgüzel, hikayedeki bu olay sonrasında diziye veda etti. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri çeken genç oyuncu, bu kez bir başka dizide ortaya çıkacak.Gazeteci Birsen Altuntaş’ın sosyal medya hesabından yaptığı habere göre Adıgüzel, Gökhan Alkan ile birlikte Kalp Yarası isimli dizide başrolde yer alacak. Toprak Can Adıgüzel’in rol almaya hazırlandığı Ömer karakteri için, daha önce Seni Çok Bekledim dizisinde Erol’u oynayan İlhan Şen’in de adı geçmişti. Ancak rolü alan Adıgüzel oldu. Oyuncu, rolü için şimdiden binicilik dersleri almaya başladığını belirtti.

 

 

 

alev-alev

 


29.04.2021