Annemizi Saklarken Canlı İzle


Star TV ekranlarının yeni dizisi Annemizi Saklarken’i full hd canlı izleyebilirsiniz. Annemizi Saklarken dizisi hakkında merak ettiğiniz pek çok şeyi ve daha fazlasını canlitvizle.com takipçileri için oluşturduğumuz derlemenin devamında bulabilirsiniz. Annemizi Saklarken dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanıyor? Annemizi Saklarken dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var ve konusu nedir? İşte detaylar…

 

İlk olarak 8 Aralık 2021 tarihinde Star TV ekranlarında izleyici ile buluşan Annemizi Saklarken dizisi, kısa sürede pek çok kişinin dikkatini çekmeyi başardı. Hem oyuncu kadrosu hem de sıra dışı hikâyesi ile başarısını arttıracak gibi görünüyor. Günden güne reyting sıralamasını da yükselten dizi hakkında pek çok şey merak ediliyor.

 

Annemizi Saklarken Dizisinin Yapım Ekibi

 

Ojo Pictures’in yapım sorumluluğunu üstlendiği dizinin, yapımcılığını Ömer Özgüner gerçekleştiriyor. Dizinin senaryosunu daha önce Kardeş Çocukları, Masumiyet, Güllerin Savaşı ve Zalim İstanbul gibi dizilerden hatırladığımız Sırma Yanık yazıyor. Dram türündeki dizinin yönetmenliğini daha önce Aşk-ı Memnu ve Bir Aşk Hikâyesi gibi ünlü yapımlara imza atan Barış Yöş yapıyor.

 

 

Annemizi Saklarken Dizisinin Oyuncu Kadrosu

 

Dizinin başrol oyuncularından olan Kutsi “Dündar Demir” isimli karakteri canlandırırken, Hande Doğandemir ise “Handan Bulut” olarak ile izleyici karşısına çıkıyor.

 

Ayrıca Yeşim Ceren Bozoğlu (Füsun Moran), Hatice Aslan (Benan Demir) Ece Yaşar (Derya Güven), Erdem Kaynarca (Bora Demir), Ezgi Gör (Selin Demir), Semih Kızılkaya, Özgür Foster, Ezgi Tombul, Zümre Ertürk, Merve Sevin, İncinur Sevimli ve Barış Taşkın gibi isimler de dizinin oyuncu kadrosunda bulunuyor.

 

 

Annemizi Saklarken dizisinin 120 dakika uzunluğundaki yeni bölümünü izlemek için linke tıklamanız yeterli. İyi seyirler…

 

>>>>>>> ANNEMİZİ SAKLARKEN CANLI İZLE <<<<<<<

 

Annemizi Saklarken Dizisinin Konusu

 

Handan Bulut, küçük yaşta evlenmesinin ardından üç çocuğu ile ortada kalmış genç bir annedir. Tek başına hayatta kalma mücadelesi veren Handan, Nişantaşı’nın ünlü bir moda atölyesinde çalışmaya başlar. Handan’ın hayatı bir gün evlilik yıldönümleri için kıyafet provasına gelen Zerrin ve Dündar çifti ile tanıştıktan sonra değişir. Prova için atölyeye git gel yaptıkça Dündar’ın Handan’a karşı ilgisi oluşma başlar.

 

Annemizi Saklarken dizisinin yeni bölümü kaçırmak istemeyenler için Çarşamba akşamları saat 20.00’de Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor.

 

 


12.01.2022