Arda'nın Mutfağı Canlı İzle!


Arda'nın Mutfağı Canlı İzle!

 

kanal d canlı izleHer bölümünde farklı yemek tarifleri ile mutfaklarınızda değişim elde etmenize yardımcı olan Arda'nın Mutfağı, Kanal D ekranlarının en çok beğenilen yemek programları arasında yer alıyor. Türkiye'nin ünlü şef aşçılarından Arda Türkmen tarafından hazırlanarak sunulan program, Türkiye'nin dört bir tarafından geleneksel ve modern yemek tarifleri ile Kanal D ekranlarında izleyiciler ile buluşuyor.

 

Arda'nın Mutfağı Konsepti Nedir?

 

Şef Arda Türkmen tarafından uzun yıllardır benzer bir konsept ile hazırlanan ve daha önce başka kanallarda da yayınlanan program, yine benzer konsept ile çizgisini korumaya devam ediyor. Ramazan aylarında da farklı ve zengin bir konsept ile yayınlanmaya devam eden Arda'nın Mutfağı programı dünya mutfağı, Türkiye mutfağı, modern mutfak ve geleneksel yemekler ile birçok tarifi ekranlara getiriyor.

 

Programın sunuculuğunu üstlenen Arda Türkmen, konsept dahilinde seçmiş olduğu birkaç farklı yemeği bir araya getirerek size güzel bir menü hazırlama şansı sağlıyor. Eğlenceli, dinamik ve renkli bir sunum sağlayan Türkmen hamur işleri, salatalar, tatlılar, makarnalar, sebze yemekleri, et, tavuk, balık yemekleri, soslar ve içecekler gibi birçok tatlı tarifi ve özel Ramazan sofralarını sizlere sunuyor.

 

arda'nın mutfağı

 

Arda Türkmen Kimdir?

 

Uzun yıllardır aynı programın sunuculuğu ile Türkiye genelinde tanınan Arda Türkmen kimdir konusunda daha net bir bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Arda Türkmen, 1975 İstanbul doğumlu olmakla birlikte İstanbul Bilgi Üniversitesi İngilizce işletme bölümü ve yan dal olarak aynı üniversitede Sahne ve Gösteri Sanatları bölümü mezunudur.

 

Gençlik dönemlerinde yoğun bir şekilde tur organizatörlüğü ve sanatçı organizasyonları ile ilgilenen Arda Türkmen, bar işletmeciliği, prodüktörlük ve restoran işletmeciliği de yapmıştır. Yaklaşık 10 yıldır farklı kanallarda Arda'nın Mutfağı program konsepti ile ekranlara gelen Türkmen, gazete yazarlığı, kitap yazarlığı ve günümüzde restoran zinciri işletmeciliği de yapmaktadır.


31.05.2020