Arka Sokaklar 574. Bölüm İzle


 

 

Arka Sokaklar 574. Bölüm İzle

 

 

 

kanal dErler Film bünyesinde, Kanal D’nin en uzun yayınlanan dizileri arasında yer alan Arka Sokaklar 574. Bölüm Fragmanı İzle Her Cuma izleyicileri ekranlara kilitleyen Arka Sokaklar 574. Bölüm izle, Arka Sokaklar Son Bölümde Neler Oldu? haberlerinin tüm detaylarını sitemizden takip edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

>>>  ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE <<<

 

 

 

Arka Sokaklar Son Bölümde Neler Oldu?

 

 

 

İrfan, Selin’i hastaneye yetiştirir. Durumu ağır olan Selin hemen ameliyata alınır. Aldığı darbe çok kritik bir noktadadır. Rıza Baba ve Ekip endişe ile ameliyatın bitmesini ve Selin’in sağlığına kavuşmasını bekler. Mesut Selin’in yaşadığı bu durumdan dolayı çok üzgün ve sinirlidir.  Tüm sinirini İrfan’dan çıkaran Mesut Selin’i yaralayan kişinin Bekir olduğunu öğrenir. Durumu kritik olan ve ameliyatta olan Selin’i bekleyemeden Bekir’i bulmaya ve cezasını ödetmeye karar verir. Öte yandan Zafer kızını Ceren’den kaçırıp şehirden uzaklaştırmaya karar verir ve onu şehir dışında bir eve götürür. Hakan olayı çözmek için emniyete gelse de Engin Başkomiser Hakan’ı bu dosyaya karıştırmaz ve durumu kontrol altında tutması için dosyayı Bahar’a teslim eder. Hakan’ın ise rahat durmaya hiç niyeti yoktur ve Bahar’ın peşine takılarak onu takip etmeye başlar. Polis baskını ile bulunan Zafer onu takip ettiğini anlamayan Bahar’da o sırada Hakan’ı karşısında görür. Hem Hakan’ı hem Bahar’ı karşısında gören Zafer çıldırır ve Hakan’dan intikam almak için Bahar’a zarar vermeye karar verir. Bahar farkında olmadığı büyük bir tehlikenin içinde kendini buluverir. Hakan hem Ceren’i hem Bahar’ı nasıl koruyacağını ve yaptığı bu hareketin nelere mal olacağını bilememiştir.

 

 

 

Arka Sokaklar 574. Bölüm Fragmanı

 

 

 

 

 

 

Arka Sokaklar 574. Bölümde Neler Olacak?

 

 

 

Ekip Bahar’ın başına gelen kötü olaydan yıkılmış bir haldedirler. Yarı ölü bir şekilde jandarmalar tarafından bulunan ve durumu çok ağır olan Bahar Kurtulabilecek mi? Hakan Zafer’den intikamını alabilecek mi? Hakan Zafer’i öldürecek mi?

 

 

 

arka-sokaklar

 

 

Arka Sokaklar 574. Bölüm 22 Ocak Cuma akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında


22.01.2021