Aşk Bir Rüya Canlı İzle!


Aşk Bir Rüya Canlı İzle!

 

kanal 7 canlı izleGünlük dizi takip etmekten hoşlanan herkesin ilgi ile izlemeyi sürdürdüğü Aşk Bir Rüya, Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizileri arasında yer alıyor. Ünlü Hint oyuncuların başrolünde bulunduğu dizi, özellikle kekeme bir genç kadını canlandıran ünlü Hint oyuncu Jigsaya Singh performansı sayesinde Kanal 7 ekranlarında keyifli bir seyir sağlıyor.

 

Aşk Bir Rüya Konusu Ne?

 

Kekemelik sorunu yaşamasına rağmen hem zeki hem de neşeli bir kadın olan Vaani Chaturvedi, hiçbir zaman hayatındaki bu olumsuzluğun yaşamında bir engel olmasına izin vermeyen bir kadındır. Hatta buna rağmen çekici olmayan, yüzeysel davranışlı ve hassasiyete sahip olmayan Diwakar Mishra'ya aşık dahi olmuştur. Ancak kekeme olması Diwakar'ın kendisine evlilik teklifi etmesini engellemektedir. Özellikle hayatında iletişim kurduğu herkesin durumundan dolayı kendisiyle sıkıntı yaşamasından dolayı da Thapki lakabı verilmiştir.

 

Thapki bir televizyon kanalında iş bulduktan sonra televizyon kanalının sahibi tarafından kendisine ilgi gösterilir ve yakın zamanda aralarında bir aşk başlar. Patronun annesi ise kendisini uygun bir gelin olarak görmediği için reddeder. Sonrasında ise patronum annesi kendisini üvey oğlu ile evlendirir. Ardından Thapki bir gün kaynanasının hayatını kurtardığında, kaynanası pişman olur ve ardından yeniden patronu ile arasında bir ilişki başlar. Bu hikaye ile başlayan Aşk Bir Rüya dizisi bugün yaklaşık 700 bölüm ile birlikte bir arşiv oluşturmuştur.

 

aşk bir rüya

 

Aşk Bir Rüya Kadrosunda Kimler Var?

 

Sevilen karakterleri ile birlikte yıllardır izlenmeye devam edilen Aşk Bir Rüya dizisinin kadrosunda da Hint televizyon dünyasının sevilen isimler bulunuyor. Dizinin başrolünde Jigyasa Singh hem Thapki Chaturvedi hem de Bani Pandey karakterleri ile çift rol de yer alıyor. Ayrıca benzer şekilde Manish Goplani de Bihaan Bansal ve Aryan Kahanna rolleri ile iki karakteri canlandırıyor. Ankit Bathla ise Dhruv Pandey rolü ile dizide yer alıyor. Ek olarak dizinin kadrosunda Sheena Bajaj, Shraddha Siakal, Luvneet Rajpoot ve Abhinandan Jindal yer alıyor. Ayrıca Aşk Bir Rüya dizisi yönetmen koltuğunda Ranjan Kumar Singh ve senarist olarak ise Raj Shrivastava yer alıyor.


18.05.2020