Aşk Mantık İntikam Canlı İzle


Fox TV ekranlarının en sevilen dizileri arasında yer alan Aşk Mantık İtikam’ı canlı izleyebilirsiniz. Aşk Mantık İntikam dizisi hakkında merak ettiğiniz her şeyi ve daha fazlasını canlitvizle.com kanalı için hazırladığımız yazımızın devamında bulabilirsiniz. Aşk Mantık İntikam dizisinin yeni bölümü ne zaman ve saat kaçta yayınlanıyor? Oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? Nerede çekiliyor? Konusu ne? İşte detaylar…

 

İlk bölümüyle 18 Haziran 2021 tarihinde ekranlardaki yerine alan Aşk Mantık İntikam dizisi, reyting sıralamalarında iyi bir yer elde etmeyi başarıyor. Aşk Mantık İntikam dizisi, Güney Kore televizyonlarında 2014 tarihinde yayınlanan Cunning Single Lady isimli dizisinden uyarlanıyor. Romantik komedi tarzındaki bu dizi ülkesinde oldukça sevilmişti.

 

Aşk Mantık İntikam Dizisinin Yapım Kadrosu

 

Dram ve romantik komedi türlerindeki dizinin senaryosunu Özlem İnci Hekimoğlu ve Nil Güleç Ünsal birlikte kaleme alıyorlar. Murat Öztürk ve Koray Kerimoğlu ise dizinin yönetmenliğini yapan isimler.

 

Çekimleri İstanbul’da gerçekleşen dizinin yapım sorumluluğunu Yağmur Ünsal (No:9 Productions) üstleniyor. Aşk Mantık İntikam dizisinin bestelerini ise Batuhan Fırat ve Mustafa Güzel yapıyor.

 

 

Aşk Mantık İntikam Dizisinin Oyuncu Kadrosu

 

Aşk Mantık İntikam dizisinin oyuncu kadrosu da oldukça sevilen isimlerden oluşuyor. Dizinin ana karakterlerini canlandıran oyuncular arasında Burcu Özberk, İlhan Şen, Melisa Döngel ve Burak Yörük yer alıyor.

 

Ayrıca Mehmet Korhan Fırat, Zeynep Kankonde, Günay Karacaoğlu, Murat Karasu, Süleyman Atanısev, Sevda Baş, Ceren Koç, Gözde Duru, Pelin Budak dizinin oyuncu kadrosunda görev alan isimler arasında.

 

 

>>>>>>> AŞK MANTIK İNTİKAM CANLI İZLE <<<<<<<

 

Aşk Mantık İntikam Dizisinin Konusu

 

Garsonluk yaparak geçimini sağlayan Esra sıkıcı hayatından kurtulmak için mühendislik yapan Ozan ile mantık evliliği yapar. Evlilikleri yolunda gitmeyince ayrılırlar. Her iki kendi hayatlarını devam ettirirken Ozan işinde çok başarılı olur. Ozan’ın işe aldığı Leyla vesilesiyle yolu tekrar Esra ile kesişecektir.

 

Aşk Mantık İntikam dizisi 2021 yılında 47. Altın Kelebek Ödülleri’nde 6 dalda aday olarak gösterildi. Aynı yıl düzenlenen Altın Objektif Ödülleri’nde ise 3 ödül kazandı.

 

Kaçırmak istemeyenler için Aşk Mantık İntikam dizisi her Cuma saat 20.00’de FOX TV ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

 

 

 


03.12.2021