Aşk Mantık İntikam Dizisinden 12 Saatte Büyük Rekor!


Fox TV ekranlarında kısa sürede büyük ilgi gören, Aşk Mantık İntikam Dizisinden 12 Saatte Büyük Rekor! detaylar yazımızda.

 

 

 

Aşk Mantık İntikam Dizisinden 12 Saatte Büyük Rekor!

 

 

 

Bu sezon yayınladığı bir çok yapımda bir türlü başarıya ulaşamayan Fox Tv yaz sezonu için hazırladığı Aşk Mantık İntikam dizisi ile şanssızlığını kırdı. No:9 Productions’un üstlendiği , Türk yapımı romantik komedi türündeki televizyon dizisinin başrollerinde Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel gibi birbirinden başarılı isimlere yer vermektedir. Dizi, bir Güney Kore yapımı olan My Cunning Single Lady dizisinden uyarlanarak ekranlara taşınmıştır. Kısa sürede büyük bir beğeni toplayan Aşk Mantık İntikam Dizisinden 12 Saatte Büyük Rekor! Dizi hakkında detaylar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

askmantik

 

 

 

Aşk Mantık İntikam Dizisinden 12 Saatte Büyük Rekor!

 

 

 

Aşk Mantık İntikam dizisini izleyiciler kısa sürede büyük bir ilgi ile takip etmeye başladı. Sadece bölümler çok izlenmiyor aynı zamanda fragmanlar ve dizinin sahnelerine yönelik de youtube videoları büyük bir beğeni ile izlenmektedir. Burcu Özberk ile İlhan Şen ikilisinin başrolünde rol aldığı Aşk Mantık İntikam dizisinde, Melisa Döngel ile Burak Yörük ikilisi de başarılı bir performans göstermektedir… Dizinin her bölümü büyük bir heyecanla takip edilmekte. Şimdiye kadar yayınlanan 4 bölüm çok güzel reytingler aldı ve hikayenin akıcılığı da hayranları çok sevindirdi.

 

 

 

askmantik

 

 

 

Bu yaz döneminin en başarılı romantik komedi dizisi olarak ismini altın harflerle yazdıran, Aşk Mantık İntikam’ın yeni bölümü 16 Temmuz Cuma günü yayınlanacak ve 5. bölümü ekranlarda yer alacak. İzleyicilerin ne kadar meraklı ve heyecanlı olduğunu yayınlanan yeni bölüm fragmanlarına gösterilen ilgiden de anlayabilirsiniz. Dizinin youtube’da açılan resmi kanalında yayınlanan 5. bölüm fragmanları büyük ilgi gördü. 3 gün önce yayınlanan yeni bölümden ilk fragman paylaşıldı ve kısa sürede dizi 4.2 milyon görüntülenme aldı.  Aşk Mantık İntikam dizisinin yayınlanan yeni bölümünden 2. fragman ise yayınlandığından itibaren ilk 12 saat içerisinde 2 milyondan fazla görüntülendi ve youtube trend sırasına girdi.

 


15.07.2021