Ateş Kuşları Canlı İzle


Ateş Kuşları dizisinin oyuncuları kimler ve konusu nedir? Ateş Kuşları dizisi hangi gün ve saatte yayınlanıyor? Ateş Kuşları dizisini nasıl canlı izlerim?

 

ATV’nin çiçeği burnunda dizisi Ateş Kuşları canlı izleme linkini içeriğimizin bulabilirsiniz. Dram türündeki Ateş Kuşları dizisi merak ettiğiniz pek çok şeyi bulabilirsiniz. Ateş Kuşları dizisinin oyuncuları kimler ve konusu nedir? Ateş Kuşları dizisi hangi gün ve saatte yayınlanıyor? Ateş Kuşları dizisini nasıl canlı izlerim? İşte detaylar…

 

13 Ocak 2023 tarihinde izleyiciyle buluşan Ateş Kuşları dizisi, güçlü bir başlangıç yaptı. ATV’nin 2023 senesi için reyting kozu olarak yayına aldığı dizi, oldukça sıra dışı bir konuya sahip. Genç isimleri kadrosunda toplayan Ateş Kuşları, dizi severlerin dikkatini kısa sürede çekti.

 

ateş kuşları izle

 

Ateş Kuşları Dizisi Ne Zaman Yayınlanıyor?

 

Ateş Kuşları dizisinin yeni bölümleri her Cuma akşamı saat 20.00’de ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor.

 

Ateş Kuşları Dizisini Nasıl Canlı İzlerim?

 

Ateş Kuşları dizisini canlı izlemek için Türksat 4A üzerinde bulunan ATV kanalını kullanabilirsiniz. Dilerseniz zapla.tv online canlı tv izle platformumuz aracılığı ile de ATV kanalına ulaşabilirsiniz.

 

Ateş Kuşları dizisinin yeni bölümünü HD kalitesiyle izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın…

 

>>>>> ATEŞ KUŞLARI CANLI İZLE <<<<<

 

Ateş Kuşları Dizisi Ekibi

 

Bozdağ Film tarafından hazırlanan Ateş Kuşları dizisinin yapım sorumluluğunu Mehmet Bozdağ üstleniyor. Yönetmenliğini Benal Tairi yürütürken, senaryosunu Ayşe Ferda Yılmaz ile Nehir Erdem kaleme alıyor. Dram türündeki dizinin bestelerini ise Sunay Özgür, Mayki Murat Başaran ve Engin Arslan hazırlıyor.

 

ateş kuşları konusu

 

Ateş Kuşları Dizisinin Oyuncuları Kimler?

 

Dizinin başrollerinde İlayda Alişan (Gülayşe Ateş), Hande Soral (Mercan Ateş), (Burak Tozkoparan Barbaros) ve Görkem Sevindik (Ali Ateş) yer alıyor. Erdem Şanlı (Zıpkın), Ahmet Saraçoğlu (Çatal), Emir Çubukçu (Sabit), Serkan Ercan (Menderes) yardımcı başrollerde bulunuyor.

 

Gonca Cilasun (Hacer), Nizam Namidar (Nizam Eyüboğlu), Onat Bulut (Hali), Hilal Uysun (Nermin) yan rollerde görev alıyor. Ayrıca Boncuk Yılmaz, Ozan Ağaç, Yeşim Dalgıçer, Kaan Sevi, Görkem Doğan, Berke Obuz gibi isimler kadroda…

 

ateş kuşları izle

 

Ateş Kuşları Dizisinin Öyküsü Nedir?

 

Ateş Kuşları dizisi hayata geride başlamış ve birbirlerinden başka kimseleri olmayan çocukların öyküsüne odaklanıyor. Kendilerine “köksüzler” adını veren bu arkadaş grubu çeşitli yaş gruplarından çocuklardan oluşuyor. Bir gün çöpte kimsesiz bir bebek bulduklarında hayatları geri döndürülemez şekilde değişiyor.

 

 

 


02.02.2023