ATV’nin Yeni Dizisi Ateş Kuşları Tanıtım Videosu Yayınlandı


Ateş Kuşları dizisinin konusu nedir? Ateş Kuşları dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Ateş Kuşları dizisi ne zaman yayınlanacak?

 

ATV ekranları bomba gibi yepyeni bir diziyle ortalığın tozunu attırmaya hazırlanıyor. Son yılların güçlü dizileriyle milyonları etkisi altına alan kanal, bu defa Ateş Kuşları dizisiyle geliyor. Ateş Kuşları dizisinin konusu nedir? Ateş Kuşları dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Ateş Kuşları dizisi ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar…

 

Farklı hikâyesi, güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri çeken Ateş Kuşları dizisinin ilk tanıtım videosu paylaşıldı. Dizinin yayınlanan ilk fragmanı büyük ilgi görürken, henüz yolun başlangıcındayken iyiye işaret olarak görüldü. Sosyal medyada büyük yankı uyandıran bu gelişme, dizinin yapımcılarını sevindirdi.

 

Ateş Kuşları dizisinin ilk fragmanını izlemek için lütfen bağlantıya tıklayın…

 

ateş kuşları dizi fragman

 

Ateş Kuşları dizisi ATV’nin yeni sezonda iddialı yapımları arasında görülüyor. Sosyal medya sayfasında daha şimdiden hatırı sayılır bir takipçi kitlesine ulaştı. Dizi severler ATV ekranlarının bu yeni projesi hakkındaki pek çok şeyi merak ediyor. Gelin çok konuşulan Ateş Kuşları dizisine biraz daha yakından bakalım.

 

ateş kuşları dizi oyuncular

 

Ateş Kuşları Dizisinin Yapım Ekibi

 

Bozdağ Film imzasıyla yayına hazırlanan dizinin yapımcılığını Mehmet Bozdağ üstleniyor. Dizinin proje tasarımı gerçekleştiren Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Eryılmaz aynı zamanda senaryosunu kaleme alıyor. Dram türündeki Ateş Kuşları dizisinin yönetmen koltuğunda ise Benal Tairi yer alıyor.

 

Ateş Kuşları Dizisinin Oyuncu Kadrosu

 

Dizinin başrollerini Görkem Sevindik, Hande Soral ve İlayda Alişan paylaşıyor. Ayrıca Teoman Kumbaracıbaşı, Erdem Şanlı ve Efekan Can gibi isimler dizinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Dizinin diğer oyuncuları açıklandıkça paylaşmaya devam edeceğiz.

 

ateş kuşları konusu

 

Ateş Kuşları Dizisinin Konusu Nedir?

 

Geçtiğimiz günlerde dizinin oyuncularından İlayda Alişan, Ateş Kuşları dizisinin izleyiciyi ağlatacağını söylemişti. Bu duygu yüklü dizinin konusu sokak çocuklarının hikâyelerine odaklanıyor. Yirmili yaşlarını göremeden hayatını kaybeden sokak çocuklarının arasından beş tanesi sıyrılmayı başarıyor.

 

Kendilerine “Köksüzler” diyen bu beş çocuk, bir gün çöpte kırk günlük bebek buluyor. Yaşları 13 ile 6 arasında değişen bu çocuklar kaderin acılarına ve zorluklarına karşı mücadele ediyor.

 

Ateş Kuşları Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

 

Ateş Kuşları dizisi 2022 yılının son günlerine doğru ATV ekranlarındaki yerini alacak. Ancak şu an için kesin bir tarih henüz açıklanmadı.

 

 


10.11.2022