Aziz 13. Bölüm İzle


Aziz dizisinin 13. bölümünü full hd tek parça izleyebilirsiniz. Show TV ekranlarının en yeni dizilerinden olan Aziz’in dizisinin 13. bölümü hakkında tüm ayrıntılara ulaşabilirsiniz. Aziz dizisinin 13. bölümünün konusu nedir? Aziz dizisinin 14. bölümü ne zaman yayınlanacak? Oyuncu kadrosunda kimler var? İşte detaylar…

 

İlk bölümü 5 Kasım 2021 tarihinde Show TV ekranlarında yayınlanan Aziz, yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Pek çok dizi severin listesinde ilk sıralarda yer alan Aziz’in yeni bölümü (13. Bölüm) 11 Şubat 2022 tarihinde yayınlandı. Ekranların en iddialı yapımları arasında yer alan Aziz, Cuma akşamının reyting sonuçlarında oldukça iyi sıralamalar elde etti. Total izleyici grubunun listesinde dördüncü, AB ve 20+ABC1 izleyici gruplarının listelerinde ise üçüncü sırada yer aldı.

 

 

Saner Ayar’ın yapımcı olarak yer aldığı dizinin yapım sorumluluğunu O3 Medya üstleniyor. Tarih, aksiyon ve dram türlerindeki dizinin senaryosunu Eda Tezcan kaleme alırken, yönetmenliğini Recai Karagöz yapıyor. Proje tasarımı Zeynep Günay Tan tarafından hazırlanan dizinin bestelerini ise Ercüment Orkut ve Cem Tuncer yapıyor.

 

Aziz Dizisinin 13. Bölüm Özeti

 

Dizinin 13. bölümünde Mustafa sınırdaki çatışmada ağır yaralanırken, Aziz onu kurtarmak için hayatını riske atıyor. Delege Pierre silahların kaçırıldığını ve şehre erzak sokulduğunu öğrenirken, Galip istemeden de olsa mevzuya dâhil oluyor ve Aziz’e yardım etmek zorunda kalıyor. Payidar ailesi gizemli bir yolculuğun içine girerlerken, Aziz yanında olanları aklamaya çalışıyor. Gizemini koruyan Adem, Aziz’in elinden atölyesini almak için her şeyi deniyor.

 

 

Aziz dizisinin oldukça hareketli anlara sahne olan 120 dakika uzunluğundaki 13. bölümünü izlemek için linke tıklamanız yeterli. İyi seyirler…

 

>>>>>>> AZİZ 13. BÖLÜM TEK PART İZLE <<<<<<<

 

Aziz Dizisinin Oyuncu Kadrosu

 

Dizinin oyuncu kadrosunda Damla Sönmez, Murat Yıldırım, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Güven Murat Akpınar, Suzan Kardeş, Fırat Tanış, Meral Çetinkaya, Füsun Demirel, Berkay Akın, Elif Sönmez, Eren Hacısalihoğlu, Baran Akbulut, Ayten Soykök gibi isimler görev alıyor.

 

>>>>>>> AZİZ CANLI İZLE <<<<<<<

 

Kaçırmak istemeyenler için Aziz dizisinin 14. bölümü 18 Şubat 2022 Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak.

 

 


12.02.2022