Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı Canlı İzle


TRT 1 ekranlarının en büyük prodüksiyona sahip dizileri arasında yer alan Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı’nı canlı izleyebilirsiniz. Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinin hikâyesi ne? Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı ne zaman yayınlanıyor? Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisi çekim mekânları neresi? Oyuncu kadrosunda kimler var? Sevilen dizi hakkında merak ettiğiniz her şeyi ve daha fazlasını yazımızın devamında bulabilirsiniz. İşte Ayrıntılar…

 

Yayınlandığı ilk günden bu yana başarılı reytingleri ile TRT 1 kanalının yüzünü güldüren Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisi güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici mekanları ile izleyenlere görsel bir şölen sunuyor. İlk bölümü ile 16 Eylül 2021 tarihinde izleyici karşısına çıkan dizinin çekimleri Antalya, Muğla’nın Marmaris ilçesi ve İstanbul’da yer alan platolarda yapılıyor.

 

Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı Dizisinin Oyuncu Kadrosu

 

Dizinin başrolünde yer alan Engin Altan Düzyatan, Hızır Reis karakterini canlandırıyor. Dizinin ana karakterlerini canlandıran oyuncular arasında Ulaş Tuna Astepe, Yiğit Özşener, Bahadır Yenişehirlioğlu, Pelin Akil, Yetkin Dikinciler, Serpil Özcan, Devrim Evin, İsmail Filiz gibi isimler yer alıyor.

 

 

Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı Dizisinin Yapım Ekibi

 

Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinin yapım sorumluluğunu ES film üstleniyor. Yapım ekibinde Zeynep Tuna, Yusuf Esenkal ve Serdar Öğretici görev alıyor. Tarihi olayları kurgusal bir anlatımla sunan dizi aksiyon ve macera türlerinde geziniyor. Dizinin senaryosunu kaleme alan isimler arasında ise Tuba Kaya, İbrahim Ethem Arslan, Mustafa Burak Doğu, Hasan Erimez ve Serdar Özönalan yer alıyor.

 

Mestan Sakallı’nın yaratıcı yönetmen olarak yer aldığı dizinin yönetmen koltuğunda ilk 7 bölümde Doğan Ümit Karaca otururken, sonrasın projeye Berat Özdoğran dâhil oldu. Dizinin görüntü yönetmenliğini Münir Gürsoy, kurgusunu Gökhan Gürses, bestelerini ise Ender Gündüzlü ve Metin Arıgül yapıyor.

 

 

>>>>>> BARBAROSLAR: AKDENİZ’İN KILICI CANLI İZLE <<<<<<<

 

Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı Dizisinin Konusu

 

Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisi, Osmanlı’nın ilk ve en önemli denizci paşalarından olan Barbaros Hayrettin Paşa’nın ve kardeşlerinin yaşamına odaklanıyor. Osmanlı’nın Akdeniz’de hâkimiyet elde etmesinde büyük önemse sahip kişiler ve olaylar tarihsel açıdan kapsamlı bir şekilde işleniyor.

 

Kaçırmak istemeyenler için Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcısı dizisi Perşembe akşamları saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

 


02.12.2021