Benim Hayatım Canlı İzle


Star TV’nin iddialı dizisi Benim Hayatım’ı canlı izleyebilirsiniz. Benim Hayatım dizisi hakkında merak ettiğiniz her şeyi ve daha fazlasını yazımızın devamında bulabilirsiniz. Benim Hayatım dizisinin yeni bölümü ne zaman ve saat kaçta yayınlanıyor? Benim Hayatım dizisinin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? Benim Hayatım dizisi nerede çekiliyor? Benim Hayatım dizisinin konusu ne? İşte ayrıntılar…

 

31 Ekim 2021 tarihinden bu yana Star TV ekranlarında izleyici ile buluşan Benim Hayatım dizisi başrol oyuncuları kadar naif öyküsü ile de ilgileri çekiyor. Dram ve romantizmin iç içe sunulduğu Benim Hayatım dizisi tüm acımasızlıklara rağmen içerisindeki sıcaklığın korunduğu bir atmosferde geçiyor.

 

Payitaht Abdülhamit, Direniş Karatay, Diriliş Ertuğrul, Yarım Kalan gibi dizilerde oyuncu olarak karşımıza çıkan Ali Buhara Mete, Benim Hayatım dizisinin senaryosunu kaleme alıyor. Dram ve romantik türleri arasında gezinen dizinin yönetmen koltuğunda ise Kurtlar Vadisi ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi yapımlarda görev alan Onur Tan oturuyor.

 

Çekimleri İstanbul’un çeşitli semtlerinde devam eden dizinin yapım sorumluluğunu ise Ekmek Teknesi, Deli Yürek, Kurtlar Vadisi gibi çok ses getiren yapımlardan hatırladığımız Bahadır Özdener (BVB Yapım) üstleniyor. Dizinin tema müziğinin bestesi Burhan Bayar imzası taşırken, diğer tüm besler Batuhan Fırat’ın elinden çıkıyor.

 

 

Benim Hayatım Oyuncu Kadrosu

 

Benim Hayatım dizisinin başrol oyuncuları arasında yer alan Nilsu Berfin Aktaş “Hayat” isimli karakteri canlandırırken, Genco Özak ise “Ali” karakteriyle karşımıza çıkıyor.

 

Savaş Özdemir, Mehmet Çepiç, Belgin Şimşek, Uğur Çavuşoğlu, Hira Koyuncuoğlu, Nilüfer Açıkalın, Pelin Uluksar, Esra Ronabar, Koray Şahinbaş, Ali Burak Ceylan, Önder Açıkbaş, Aleyna Solaker, Zeynep Kumral ve Öykü Çelik de oyuncu kadrosunda yer alan isimler arasında.

 

 

>>>>>>> BENİM HAYATIM CANLI İZLE <<<<<<<

 

Benim Hayatım Konusu

 

Benim Hayatım dizisi Nilsu Berfin Aktaş’ın canlandırdığı Hayat isimli bir kızın hayallerinin peşinden koşarak geldiği İstanbul’da modacı olma serüvenine odaklanıyor. Fakat Hayat için ailesini de yanına alıp taşındığı İstanbul’da zorluklar da beraberinde geliyor. Uğur Çavuşoğlu tarafından canlandırılan Yılmaz Harisoğlu’nun sahibi olduğu holdingin düzenlediği moda yarışmasına katılan Hayat, hiç bilmediği bir gerçekle yüzleşiyor. Hayat’ın babasının ezeli düşmanı olan Yılmaz Harisoğlu, intikam almak için yapmadığını bırakmıyor.

 

Benim Hayatım dizisi, kaçırmak istemeyenler için her Perşembe saat 20.00’de Star TV ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

 

 


25.11.2021