Beyaz Melek Filminin Konusu Nedir? Oyuncuları Kimler?


14 Şubat sevgililer gününü evde geçirmek isteyenler için Kanal D ekranlarında yerli sinema filmi Beyaz Melek yayınlanıyor. Saat 20.00’de Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkacak film etkileyici hikâyesinin yanı sıra Türkiye’nin önemli oyuncularını bir araya getiriyor. 2007 çıkışlı Beyaz Melek filmine ve yapım ekibine biraz daha yakından bakalım. Detaylar yazımızın devamında…

 

4 Kasım 2007 tarihinde vizyona giren dram türündeki Beyaz Melek oldukça büyük bir gişe başarısı elde etti. Bütçesi 3 milyon 250 bin lira olan film gişede on iki milyon beş yüz bin lira tutarında gelir getirdi. 120 dakika uzunluğundaki film "Yaşlı ve Bakıma Muhtaç Kimselere Sağlık ve Yerinde Bakım Hizmetleri" konusunda anayasada geliştirme yapılmasına vesile oldu. Ayrıca 41. Houston Film Festivali’nden iki ödül ile döndü.

 

Beyaz Melek Filminin Yapım Ekibi

 

Dram türündeki filmin yapım sorumluluğunu Murat Tokat ve Levent Üngör üstlendi. Melodram ağırlıklı filmin senaristliğini ve yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül yaptı. Boyut Stüdyolarında tamamlanan filmin dağıtımını Medyavizyon isimli şirket gerçekleştirdi. Filmin kurgusunu Engin Öztürk yaparken, müziklerini ise Mahsun Kırmızıgül ve Yıldıray Gürgen hazırladı.

 

 

Beyaz Melek Filminin Oyuncu Kadrosu

 

Filmin ana karakterlerini canlandıran oyuncular arasında Arif Erkin Güzelbeyoğlu, Mahsun Kırmızıgül, Sarp Apak, Yıldız Kenter, Erol Günaydın, Nejat Uygur, Yavuz Bingöl, Zeynep Tokuş, Salih Kalyon, Ali Sürmeli gibi isimler yer aldı.

 

Ayrıca Behzat Uygur, Cezmi Baskın, Ayhan Kavas, Toron Karacaoğlu, Hüseyin Avni Danyal, Deniz Oral, Gazanfer Özcan, Bilge Zobu, Lale Belkıs gibi isimler de filmin kadrosundaydı.

 

 

Beyaz Melek Filminin Konusu

 

Ali ve Reşat’ın beyin kanseri tedavisi için İstanbul’a getirdikleri babaları Ahmet, hastaneden kaçar ve kendisini bir huzurevinde bulur. Ahmet güçlükle konuşabilirken, huzurevi sakinleri onu oğulları tarafından terk edildiğini düşündükleri için benimserler. Babalarının mutlu olduğunu gören Ali ve Reşat bu duruma ses çıkarmazlar. Her birinin ayrı hikâyesi olan huzurevi sakinleri ile birlikte bir yolculuğa çıkarlar.

 

>>>>>> BEYAZ MELEK KANAL D CANLI İZLE <<<<<

 

Kaçırmak istemeyenler için Beyaz Melek Filmi 14 Şubat Pazartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak.

 

 


14.02.2022