Bir Küçük Gün Işığı Canlı İzle


NG Medya imzası taşıyan, sevilen dizi Bir Küçük Gün Işığı canlı izleme linkini içeriğimizde bulabilirsiniz.

 

NG Medya imzası taşıyan, sevilen dizi Bir Küçük Gün Işığı canlı izleme linkini içeriğimizde bulabilirsiniz. ATV ekranlarında yayınlanan dizi hakkında pek çok detaya ulaşabilirsiniz. Bir Küçük Gün Işığı dizisinin oyuncuları kimler ve konusu ne? Bir Küçük Gün Işığı dizisi hangi akşam yayınlanıyor? İşte ayrıntılar…

 

Bir Küçük Gün Işığı, 5 Eylül 2022 tarihinde ATV ekranlarında yayın yolculuğuna başladı. Kısa sürede izleyiciden tam not alan dizi, reyting yarışlarında da oldukça iddialı. Dizinin çekimlerinin bir kısmı İtalya’da yapıldı. Ancak bunlar daha çok Venedik şehri görüntülerinden oluşan dış çekimleri kapsıyor. Hikâyenin tamamı ise İstanbul’da kurulan sette çekiliyor.

 

bir küçük gün ışığı dizi izle

 

Senaryosunu Özgür Evren Heptürk’ün hazırladığı dizinin yapım sorumluluğunu Nazlı Heptürk üstleniyor. Altın Kelebek ödüllü yönetmen Emre Kabakuşak, yönetmen koltuğunda oturuyor. Dram türündeki dizinin besteleri ise Alp Yenier tarafından hazırlanıyor.

 

bir küçük gün ışığı oyuncular

 

Bir Küçük Gün Işığı Oyuncu Kadrosu Kimler?

 

Berk Oktay (Fırat) ve Seray Kaya (Elif) dizinin başrollerini paylaşıyorlar. Şeyma Korkmaz (Sude), Esra Dermancıoğlu (Ümran) ve Tuğçe Açıkgöz (Dila)  yardımcı başrollerde yer alan isimler. Bertan Kotan (Alper), Gizem Ünsal (Fulya), Güneş Hayat (Mehveş), Yiğit Yapıcı (Hakan), Azra Aksu (Güneş) kadroda…

 

bir küçük gün ışığı canlı izle

 

Bir Küçük Gün Işığı dizisinin yeni bölümünü ATV canlı izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

 

atv canlı izle

Bir Küçük Gün Işığı Hikâyesi Nedir?

 

Bir Küçük Gün Işığı dizisinin hikâyesi kendisine bir çıkış yolu arayan Elif’in yolculuğuna odaklanıyor. Hayatı normal giderken bir anda karanlıklar ve engeller içerisinde kalıyor. Düştüğü bu durumdan çıkmaya çalışırken hayata tutunmakta zorlanıyor. Elif, bir gün tesadüfen öğrendiği bir gerçekle büyük bir yalanın içerisinde yaşadığını görüyor.

 

Bu farkındalıkla hayatını yeni baştan kurmak istediğine karar veriyor. Büyük bir risk alarak eski hayatını terk ediyor ve yepyeni bir yaşam için ilk adımları atıyor. Ancak bu yeni hayatında tanıştığı zengin bir iş insanı olan Fırat, her şeyi daha karmaşık hale getiriyor.

 

Bir Küçük Gün Işığı Dizisi Hangi Gün Yayınlanıyor?

 

Bir Küçük Gün Işığı her Pazartesi akşamı yeni bölümleriyle 20.00’de ATV ekranlarında dizi severlerle buluşuyor.

 

 

 


21.11.2022