Bir Zamanlar Çukurova 123. Bölüm İzle


Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 123. bölümünü full hd tek parça izleyebilirsiniz. ATV ekranlarının en uzun soluklu yapımlarından olan Bir Zamanlar Çukurova’nın 123. bölümü hakkındaki tüm ayrıntıları bulabilirsiniz. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 123. bölümünün konusu nedir? Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 124. bölümü ne zaman yayınlanacak? Oyuncu kadrosunda kimler var? İşte detaylar…

 

13 Eylül 2018 tarihinde yayınlanan ilk bölümü ile ATV ekranlarının sevilen dizileri arasına adını yazdıran Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni bölümü (123. Bölüm) 10 Şubat 2022 Perşembe akşamı yayınlandı. Şu sıralar dördüncü sezonu ile yoluna devam eden dizinin 123. bölümü izlenme oranlarını geçtiğimiz haftalara oranla arttırmayı başardı. Total izleyici grubunun listesinde üçüncü, AB izleyici grubunun listesinde sekizinci ve 20+ABC1 izleyici grubunun listesinde dördüncü sırada yer aldı.

 

 

Çekimleri Adana’da gerçekleştirilen dizinin yapım sorumluluğunu TIMS&B Productions üstleniyor. Turan Bayat, Timur Savcı, , Burak Topuzlu, Burak Sağyaşar gibi isimler dizinin yapımcılığını yürütürken, yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu ve Faruk Teber yer alıyor. Dram, aksiyon ve aşk türlerindeki dizinin senarist kadrosunda ise Selena Çağlayan, Atilla Özen Yıldız Tunç ve Ayça Üzüm ise gibi isimler görev alıyor.

 

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin 123. Bölüm Özeti

 

Çolakların kurduğu kumpasın kurbanı olan Züleyha, zorbalıkla kaçırılıyor. Hakan korku dolu anlar yaşayan Züleyha’nın imdadına yetişirken, Özhan çıkan tartışmada silahını kullanıyor.

 

Duygularına yenilen Fikret, Züleyha’ya olan aşkını itiraf ediyor. Züleyha bu durum karşısında ne yapacağını bilemezken, Hakan Züleyha ile aralarındaki buzları eritmeye çalışıyor. Abdülkadir’i kaçıran Fikret, bu defa Mehmet Kara’nın peşine düşüyor. Fikret olanları Hakan ve Züleyha’ya anlatırken, Abdülkadir ve Hakan anlaşmak için masaya oturuyor.

 

 

Bir Zamanlar Çukurova dizinin 150 dakika uzunluğundaki aksiyon dolu anlara sahne olan 123. bölümü izlemek için linke tıklamanız yeterli. İyi seyirler…

 

>>>>>>> BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 123. BÖLÜM TEK PART İZLE <<<<<<<

 

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin Oyuncu Kadrosu

 

Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan başlıca isimler arasında İbrahim Çelikkol, Hülya Darcan, Hilal Altınbilek, Furkan Palalı, İlayda Çevik, Serpil Tamur, Selin Genç, Erkan Bektaş, Bülent Polat, Selin Yeninci yer alıyor.

 

>>>>>>> BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA CANLI İZLE <<<<<<<

 

Kaçırmak istemeyenler için Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 124. bölümü 17 Şubat 2022 Perşembe akşamı saat 20.00’de ATV ekranlarında izleyici ile buluşacak.

 

 


11.02.2022