Bir Zamanlar Çukurova 73. Bölüm İzle ! Züleyha’ya Bebek Sürprizi


 

 

Bir Zamanlar Çukurova 73. Bölüm İzle !  Züleyha’ya Bebek Sürprizi

 

 

 

atv canlıTims&B Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yönetmen koltuğunda Faruk Teber yer alırken, senaristliğini ise Yıldız Tunç yapıyor. Başrollerinde Uğur Güneş, Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek’in yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova 73. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Her perşembe izleyicisini ekranlara kilitleyen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümü bu akşam ekranlara geliyor Dizinin ilerleyen günlerinde neler olacağı herkes tarafından merak ediliyor. Atv ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova Son Bölümde Neler Oldu? Bir Zamanlar Çukurova 73. Bölüm İzle ve tüm detaylar için sitemizi takip edebilirsiniz.

Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Bir Zamanlar Çukurova…

 

 

 

<<< BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 73. BÖLÜM TEK PARÇA FULL iZLE <<<

 

 

 

Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm Neler Oldu?

 

 

Tüm Çukurova halkı tabutun başında Hünkar Hanım’a hakkını helal ederken, Cenaze törenine gelen jandarmalar Sevda’yı alıp götürmeye çalışırlar. Herkesin Sevda tarafından bıçaklandığına inanan halk, Sevda inkar etse de bir çözüme ulaşamaz ve jandarma ekipleri ile karakola götürülür. Öte yandan kaldırılan cenazenin yanında tüm halk Hünkar için ağıt yakmaktadır. Hünkar’ın farklı kaderlerden kurtarıp, herkesi aynı hikayeye dahil etmesiyle, herkes ilk kez Çukurova’da aynı hüznü paylaşır. Demir en büyük destekçisi annesinin acısını yaşarken, Fekeli hayat ortağını yaşama sevincini toprağa vermenin hüznünü yaşamaktadır. Fekeli ve Demir Hünkar’ın katilini bulmak için ant içerken, yaşanan bu kayıp olayıyla herkes Züleyha’nın görünmeyen yüzüyle tanışır. Sokaklara dökülüp linç çıkarmaya çalışan halkı, Züleyha elinde silahla durdurur. Ardından Hünkar’ın katilini bulmak için herkesin önünde yemin eder. Sevda’nın tutuklanması ile aklandığını düşünen Behice, Hünkar’ın cenazesine katılarak büyük şaşkınlık duyduğunu dile getirerek hayatına devam eder. Müjganı’da tekrar kandırıp kendi yanına çeken Behice, kendince bir çözüm üreterek iyice gözünü karartacaktır. Fakat bu defa işler umduğu gibi olmayacaktır.

 

 

 

Bir Zamanlar Çukurova 73. Bölüm Fragmanı

 

 

 

 

 

 

Bir Zamanlar Çukurova 73. Bölüm Neler Olacak?

 

 

 

Behice kendini mağdur göstermek için yaptığı planın kurbanı olur. Basın toplantısın da mutlu aile pozu veren ve bunu gören Yılmaz ve Züleyha’nın arası bozulur. Peki şimdi neler olacak? Yılmaz ve Züleyha’nın konuşmasını duyan Müjgan ne yapacak? Züleyha’nın yaptırdığı hamilelik testi pozitif çıktı. Bebek kimden?

 

 

 

bir zamanlar çulkurova

 

 

Bir Zamanlar Çukurova 73. Bölüm 19 Kasım perşembe akşamı saat 20.00’de ATV’de

 


19.11.2020