Bir Zamanlar Çukurova 80. Bölüm İzle!


 

 

Bir Zamanlar Çukurova 80. Bölüm İzle!

 

 

 

atvBir Zamanlar Çukurova 80. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Her perşembe reyting sıralamasında birinciliği kimseye kaptırmayan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümü bu akşam ekranlara geliyor Atv ekranlarının fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova Son Bölümde Neler Oldu? Bir Zamanlar Çukurova 80. Bölüm İzle ve tüm detaylar için sitemizi takip edebilirsiniz

 

 

 

 

 

 

 

>>> BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE <<<

 

 

 

Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm Neler Oldu?

 

 

 

Züleyha ve Yılmaz’ın aşkı bir trafik kazası ile bitti. Can düşmanı Demir ise, yaşananları olmamış sayarak Yılmaz’ın hayatını kurtarmak için elinden gelen her şeyi yaptı. Çocukları için Züleyha’yı ayakta tutmaya çalışsa da Demir’de yaşananlardan bir hayli üzgündü. Kısa süre önce hem evladını hem aşık olduğu kadının acısı ile sarsılan Fekeli ise aynı acılarla tekrar sınanır ve kimse onu teselli edemez. Fekeli’nin durumunu gören Fikret Yılmaz’ın cenazesini üstlenir ve cenazede yapılması gereken her şeyi yapar. Züleyha ile Müjgan’da cenazenin başında çocukları ile yas tutar. Tüm yaşananlara Behice bile üzülmüş gibi davranır ama cenazedeki kimse onun duygularına inanmamaktadır. Cenaze namazında gözyaşları akarken özellikle Züleyha ve Fekeli canının yarısını o mezarda bırakırlar. Yılmaz’ın cenazesi için toplanan ve derinden sarsılan Çukurova’da ise bambaşka şeyler olmaya başlamıştır. Gaffur, Almanya’ya gitmek için tüm hazırlıklarını tamamlamıştır. Hatta gitmek için Demir ile birlikte her şeyi de rayına oturtturmuştur. Tüm bu yaşananların yanı sıra Adana’ya yaşamaya gelen Ümit’in arabası bozulur ve Demir’le tanışır. Bu tanışma bambaşka olayların belki de yeni bir aşkın başlangıcı olacaktır.

 

 

 

Bir Zamanlar Çukurova 80. Bölüm Fragmanı

 

 

 

 

 

 

 

Bir Zamanlar Çukurova 80. Bölüm Neler Olacak?

 

 

 

Züleyha ve Demir, evlatları için artık aynı evde yaşayan iki arkadaşa dönüşmüşlerdir. Züleyha’ya baskı yapmayı kesen Demir artık huzurlu olmak ister. Öte yandan Çukurova’ya gelen Ümit dengeleri nasıl değiştirecek? Ümit ve Demir arasında yeni bir aşk mı doğacak? Hünkar Hanım’dan kalan mirası devir alan Züleyha’nın bundan sonra hayatı nasıl değişecek?

 

 

 

bir-zamanlar-cukurova

 

Bir Zamanlar Çukurova 80. Bölüm 21 Ocak Perşembe akşamı saat 20.00’de ATV’de

 

 


21.01.2021