Bir Zamanlar Çukurova'nın Yıldızı Hakkında Şok İddia!


 

 

 

Bir Zamanlar Çukurova'nın Yıldızı Hakkında Şok İddia!

 

 

 

Tims&B Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yönetmenliğini Faruk Teber yaparken, senaristliğini ise Yıldız Tunç yazıyor. Başrollerinde, Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek, Bensu Soral’ın yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile Atv ekranlarında başarılı yayın hayatına devam ediyor. Her perşembe izleyicisini kendine kilitleyen Bir Zamanlar Çukurova dizisinde, Vahide Perçin’in ayrılığından sonra, Uğur Güneş’te diziye veda eden başrol oyuncularından biri oldu. Giden ve gelen isimlerden sonra gündemden düşmeyen Bir Zamanlar Çukurova’da Bu Sefer İşler Fena Karıştı! Bir Zamanlar Çukurova'nın Yıldızı Hakkında Şok İddia! tüm detaylar için sitemizi takip edebilirsiniz.

 

 

 

bir-zamanlar-cukurova

 

 

 

Bir Zamanlar Çukurova’da Bu Sefer İşler Fena Karıştı! Bir Zamanlar Çukurova'nın Yıldızı Hakkında Şok İddia!

 

 

 

Atv’nin beğeni ile takip edilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova’nın setinden ilginç tartışma ve gerginlik haberleri yaşanıyor! Daha önce dizinin setinde Kerem Alışık ve bir süre önce yapıma veda eden Uğur Güneş arasında, Hilal Altınbilek nedeniyle bir kavga yaşandığı söylenmişti. Güneş ile beraber olan ve sonra ayrılan Altınbilek’in Alışık ile birlikte olmasının, sette gerginliğe sebep olduğu şeklinde dedikodular konuşulmuştu.Konuyla ilgili ayrıntılar tekrar gündeme gelmedi. Fakat kısa süre önce tekrar bir gerginlik haberi tüm gözlerin dizi setine çevrilmesine sebep oldu. Kerem Alışık’ın, kısa süre önce yaşanan bir olayda engelli bir gence yumruk attığı konuşulmuş bu da gündemde bomba etkisi yaratmıştı.

 

 

 

cukurova

 

 

 

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın sosyal medyada yaptığı habere göre, dizide Fekeli karakterine hayat veren Kerem Alışık, konuşma engelli bir figüranı yumrukladı. Olay bir şekilde kapatıldı ve mahkemeye taşınması engellendi.

 

 

 

cukurova

 

 

 

Haberde şu detaylarda konuşuldu: Kulis bilgilerine göre, ambulans kullanan engelli figüranın ani fren yapmasına sinirlenen Kerem Alışık, 25 yaşındaki gence yumruk attı. Genç darp raporu almaya kalkınca da gönlünü almak için hediyeler alındı ve olay böylelikle kapandı. Ardından Alışık’ın Engelsiz Yaşam Vakfı’ndan ödül alması ise tüm set ekibin şok olmasına sebep oldu. 


05.05.2021