Bir Zamanlar Kıbrıs’ın İnci’sinden Büyük İtiraf!


 

 

 

Bir Zamanlar Kıbrıs’ın İnci’sinden Büyük İtiraf!

 

 

 

Bu sezon başarılı yapımlara bünyesinde barındıran TRT reyting sıralamasında yer verdiği dizilerle çoğu günde liderliğini kimseye kaptırmamakta kararlı bir duruş sergiledi. Bu sezon başarılı yapımları ile birçok farklı dizisi ile milyonları kendine kilitleyen kanal, Yeni yılın başlarında bu yana Bir Zamanlar Kıbrıs yapımı ile başka bir günü daha geçen sezon ele geçirdi ve izleyiciler kısa zamanda izleyiciler diziyi beğeni ile takip etmeye başladı. 60’şar dakikadan oluşan 10 bölüm ile ilk sezonu tamamlayan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu gibi çok önemli oyuncular rol almakta. Bir Zamanlar Kıbrıs’ın İnci’sinden Büyük İtiraf! Haberin detayları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

kibris

 

 

 

Bir Zamanlar Kıbrıs’ın İnci’sinden Büyük İtiraf!

 

 

 

Duru güzelliği, neşeli halleri ve samimiyeti tavırları ile izleyen herkesin gönlünde taht kuran başarılı oyuncu Pelin Karahan; kariyeri, dizi projesi, ailesi ve kendisine ilişkin merak edilen her şeyi röportajında okurları ile paylaştı.Bir evliliğin mutlu olabilmek için karşılıklı sabır, sevgi ve saygıdan geçtiğini anlatan Pelin Karahan, bugüne kadar hep dram türündeki yapımlarda yer alsa da enerjik ve neşeli birisi olduğunu sözlerine ekledi. Oyuncu, ““Halâ üzerinden kaç karakter geçmiş olmasına rağmen dışarıda görenler “Aslı” diye sesleniyor” diyerek de Kavak Yelleri’nin hayatında dönüm noktası olduğunu itiraf etti.

 

 

 

kibris

 

 

 

Kavak Yelleri’nin Aslı’sı ile büyük çıkış yakalayan, Muhteşem Yüzyıl’ın Mihrimah’ı ile kariyerinde zirve yapan şimdi ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin İnci’si olarak izleyenlerin gönlünde taht kuran Pelin Karahanda çok özel itiraflar…

 

 

 

kibris

 

 

 

Kavak Yelleri ile kameralar karşısına geçen oyuncu hayatında neler değiştiğini şu sözler ile ifade etti;

 

“Kavak Yelleri, ilk işimdi. Gözümü orada açtım. İzleyici için keyifli fakat benim için biraz zor bir diziydi. Tüm sorumluluk dört ana karakter üzerindeydi. Ben de küçük ve tecrübesizdim. Hiç bilmediğim bir işte, gece-gündüz demeden yirmi dört saati geçen sürelerde çalışıyordum. Dizi halâ bile seyrediliyor ve insanlar halâ bana “Aslı” diye sesleniyor. O yükü taşıması kolay değildi ama ben de çok çaba sarf ettim ve çalıştım. Hakkını verdiğimi düşünüyorum. O günlerden bugüne hayatımda da birçok şey değişti. Hem sektör hem ben değiştim. Meslekteki tecrübelerim oturdu. Arada aile kurdum, çocuklarım oldu. Anne olduktan sonra oyunculuğum da değişti. Arada on yılı aşkın bir süre var. Yıllar geçtikçe hep artıya doğru ilerledim, başarılarım artarak ilerledi.” Dedi.

 

 


01.07.2021