Burcu Özberk’ten Dizi Sürprizi!


 

 

 

Burcu Özberk’ten Dizi Sürprizi!

 

 

Sempatikliği ve güzelliği ile insanların gönlünde taht kuran, son olarak Çocukluk dizisinde Erdal Beşikçioğlu ile başrol paylaşan, Burcu Özberk’ten Dizi Sürprizi! Burcu Özberk Hangi Dizide Rol Alacak? Dizinin Konusu Ne Olacak? Haberin detayları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

burcu-ozbrk

 

 

 

Burcu Özberk’ten Dizi Sürprizi! Burcu Özberk Hangi Dizide Rol Alacak?

 

 

 

Romantik komedi dizilerine yakışan isimlerden birisi olan Burcu Özberk, geçen sezon Aşk isimli diziyle hayranlarının karşısına çıkmıştır. Çağlar Ertuğrul ile başrol paylaşan başarılı oyuncu son olarak Fox Tv ekranlarında sevenleri ile buluşan Çocukluk yapımında da rol aldı ama Afili Aşk kadar beklenilen etkiyi yakalayamadı. Yeniden romantik komedi dizilerine Fox TV için hazırlanmakta olan Güney Kore dizisi Canning Single Lady’in uyarlaması ile sevenlerinin karşısına çıkacak olan Burcu Özberk, çok mutlu olduğunu dile getirdi. Dram rollerinde de başarılı performanslar sergilese de, asıl romantik komedi dizilerinde kendini daha iyi ifade ediyor Burcu Özberk ve hayranları da onu bu haliyle severek takip ediyor.

 

 

 

brcu-ozbrk

 

 

 

Burcu Özberk’in rol arkadaşları arasında, Melisa Döngel, İlhan Şen ve Burak Yörük’te yeni dizide başrolde yer alacak isimlerden!Başrol oyuncuları daha önce, Seni Çok Bekledim dizisinde, Sen Çal Kapımı dizisinde ve Baraj dizisinde sevenlerinden büyük beğeni toplamıştı. Haziran ayında çekimlerine başlanması planlanan projede Fatih Aksoy ile Yağmur Ünal ikilisi yer alacak.

 

 

 

ilhan-sn

 

 

 

Güney Kore Dizisinin Konusu

 

 

 

Güzel bir kadın olan Ae-Ra, aile restoranına gelen ve geleceği parlak görünen çok da yakışıklı olmayan bir mühendis Jung-Woo ile hayatını birleştirme kararı alır. Fakat kocası bir türlü başarılı olamayınca boşanmaya karar verir. Bir süre sonra ayrıldığı eşinin çok zengin bir adam olduğunu öğrenir ve böylelikle tekrar elde etmek için plan yapmaya koyulur. Ancak eski eşi ayrılığın acısını kolay atlatamamıştır ve haliyle intikam almak için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

 

 

 


01.05.2021