Camdaki Kız Dizisinde Oyunculardan Senariste Tepki!


 

 

 

Camdaki Kız Dizisinde Oyunculardan Senariste Tepki!

 

 

 

08 Nisan 2021 tarihinde ekranlara merhaba diyen Camdaki Kız dizisi, Kanal D’nin bu sezondaki iddialı yapımlarından biri... OGM Pictures imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Nadim Güç yer alırken, senaryosunu ise Seda Altaylı Turgutlu yazmaktadır. Ünlü psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan dram dizisi kısa zamanda büyük beğeni alarak birçok izleyicinin favori yapımlarından biri oldu. Başrollerinde Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun yer aldığı Camdaki Kız dizisi kısa süre önce sezon final yaparak yaz sezonuna girdi. Camdaki Kız Dizisinde Flaş Gelişme! Camdaki Kız Dizi Oyuncuları Senaristi Sıkıştırıyor! Haberin detayları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

camdakikiz

 

 

 

Camdaki Kız Dizi Oyuncuları Senaristi Sıkıştırıyor!

 

 

 

Camdaki Kız dizisini sadece izleyiciler merakla beklemiyor. Hikayenin nereye gideceğini, karakterlere ne olacağını rol alan oyuncular da merakla bekliyor. İlk sezon öyle başarılı geçti ki, herkes şimdiden ikinci sezonu dört gözle bekliyor. Dizinin oyuncuları şuan dinlenmekteler. Cana karakterini canlandıran Handa Ataizi de oğlu Leon ile birlikte Bodrum’a gitti. Magazin D programında soruları cevaplayan Hande Ataizi, “Evet çok güzel ve keyifli bir proje ile sezonu tamamladık. Sezon finalimizi ‘Cana’ ile yaptık. İyi dileklerimiz ile de Bodrum’a geldik” dedi.Dizinin ilerleyen bölümlerinde karaktere ne olacağını Hande Ataizi de çok merak ettiğini söyledi.

 

 

 

camdakikiz

 

 

 

Hatta senaristler ile bunu konuştuğunu da dile getiren Ataizi, “Evet soruyoruz ama hiçbir cevap alamıyoruz. Cana’nın nereye doğru gideceği sürpriz. Aldatabiliriz. Kimseyi eleştirip kınamamak lazım ama tabii ki doğrusu mutlu olan bir insanın yapacağı hareketler değil. Ben Cana’nın mutsuz olduğunu düşünüyorum, Cana aslında üzücü bir karakter” dedi

 

 

 

camdakikiz

 

 

 

Görüldüğü üzere Cana karakterinin nelere yapacağını Hande Ataizi de bilmiyor. Fakat senaristler kimseye bir ipucu vermemekte ısrarcı. Camdaki Kız dizisinin ikinci sezonunun da çok ilginç olaylarla dolu olacağı düşünülüyor.Hande Ataizi ayrıca dizide Cana karakterinin saçının çekilmesi sahnesiyle ilgili düşüncesini de dile getirdi. Oyuncu, “Bir nevi hak etti diye düşünüyorum. Seyirci de hak vermiştir diye düşünüyorum. Sahneyi çektiğimizde birbirimize çok samimi davrandık. Rövanşı olur diye düşünüyorum” diyerek düşüncelerini ifade etti.

 

 

 


07.07.2021