Çarkıfelek Canlı İzle!


Çarkıfelek Canlı İzle!

 

kanal d canlı izleUzun yıllardır Türk televizyonlarının vazgeçilmez eğlence ve yarışma programlarından biri olan Çarkıfelek, Kanal D ekranlarında yeni bir konsept tasarımı ve yeni bir sunucu ile tekrar ekranlara döndü. Programın yeni sunucusu Onur Büyüktopçu ile birlikte çok daha eğlenceli ve hareketli bir yarışma yapısı yakalanırken, bir yandan da klasik yarışma konsepti sayesinde Kanal D ekranlarında program tekrar beğeni kazanmaya devam ediyor.

 

Çarkıfelek Konsepti Nedir?

 

Aslına bakılırsa Çarkıfelek programı konsepti açısından herkesin bilgi sahibi olduğu klasik programlarından birini oluşturuyor. Çok uzun yıllar öncesinde başlamış bir program olmakla birlikte günümüze kadar Güner Ümit, Tarık Tarcan, Halit Kıvanç, Mehmet Ali Erbil, İlker Ayrık ve Emre Karayel gibi birçok kişi tarafından sunuculuk yapılmıştır. Bugün ise Onur Büyüktopçu programın sunuculuğuna başlarken, programın konseptinde yine çarkın çevrilmesi ile kazanılan puanlar ve alınan harflerle soruların cevaplanması şeklinde bir yarışma yapılıyor.

 

Eski dönemde olduğu gibi ünlü konuklar sayesinde daha keyifli bir hale gelen yarışmada yeni oyunlar, geniş bir çarşı, nakit para ödülleri ve finalde verilen büyük araba ödülü ile yarışma eğlenceli bir hal alıyor. Bayram veya özel günler dışında yarışmacılar halk arasından seçilirken, dinamik yapısıyla her zaman eğlenceli özelliğini korumaya devam ediyor.

 

çarkıfelek

 

Onur Büyüktopçu Kimdir?

 

Kanal D tarafından Çarkıfelek programının sunuculuğuna getirilen Onur Büyüktopçu kimdir sorusu da birçok kişi tarafından merak ediliyor. Büyüktopçu, 24 Nisan 1982 İstanbul doğumlu olmakla birlikte aslında oyunculuk kariyeri sayesinde birçok kişi tarafından tanınıyor.

 

Günümüze kadar sinemada Memleket Hikayeleri ve Hürmüz Gelin gibi yapımlarda yer alan Büyüktopçu birçok dizide de yer almıştır. Bu diziler arasında; Kavak Yelleri, Kiralık Aşk, Doktorlar, Jet Sosyete ve Güz Gülleri gibi birçok yapım yer almaktadır. Geçtiğimiz yıllarda Yemekteyiz programının sunuculuğunu yaparken de başarılı bir performans sergileyerek beğeni kazanmıştır.


31.05.2020