CNN Türk Ana Haber Canlı İzle!


CNN Türk Ana Haber Canlı İzle!

 

cnn türk canlı izleGündemdeki tüm gelişmeleri canlı veya hızlı bir şekilde takip edebilmek açısından CNN Türk Ana Haber, CNN TÜRK kanalının her gün en çok takip edilen programlarından birini oluşturuyor. Fulya Kalfa sunumu ile birlikte hafta içi her gün 18.00 saatinde ekranlara gelen program, CNN Türk ekranlarında seviyeli ve düzenli bir şekilde takip edilebiliyor.

 

CNN Türk Ana Haber Konsepti Nedir?

 

CNN Türk kanalı günün 24 saati boyunca güncel olayları ve farklı haberleri ekranlara taşırken, CNN Türk Ana Haber programı ise gün boyunca yaşanan gelişmeleri akşam saati ile birlikte bülten halinde seyircilere sunmayı hedefliyor. Hem ülkemizde hem de dünya genelinde yaşanan gelişmeleri ve gerçek gündemi farklı bir sunum ve hareketli bir konsept ile ekranlara getiren program, Fulya Kalfa sunumuyla nitelikli bir habercilik sağlıyor.

 

Siyaset, ekonomi, kültür, yaşam, dünya, sağlık, teknoloji, gerçekler, araştırmalar ve birçok farklı konu üzerinde duran program, özellikle bu konuların tümünde geniş bir araştırma sonucuyla haber sunumu sağlıyor. Farklı haberler ile ilgili yapılan telefon görüşmeleri, video bağlantılar, canlı yayın sunumları ve röportajlar gibi birçok etkinlik yayının çok daha aktif bir hale gelmesine yardımcı oluyor.

 

cnn türk ana haber

 

Fulya Kalfa Kimdir?

 

CNN Türk ekranlarında ana haber sunumu gerçekleştiren Fulya Kalfa kimdir sorusu da merak edilen konular arasında yer alıyor. Güzel ve sempatik sunucu Fulya Kalfa, 13 Temmuz 1983 Ankara doğumlu olmakla birlikte Bilkent Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur. Ayrıca Sadri Alışık Kültür Merkezi temel oyunculuk bölümünü de tamamladıktan sonra televizyonculuk ve habercilik hayatına başlamıştır.

 

Kalfa, 2005 yılında Erkan Tan ile Başkentten programında başlayan kariyeri sonrasında birçok farklı programda yapımcılık, editörlük ve yönetmenlik gerçekleştirmiştir. Ünlü spiker spor programı, güncel yaşam programı ve haber programları ile günümüze kadar birçok farklı yayında yer alırken, bugün CNN TÜRK ekranlarında ana haber programı sunumu gerçekleştirmektedir.


31.05.2020