Doğduğun Ev Kaderindir 21. Bölüm Canlı İzle Zeynep Mehdi’yi Affetmiyor!


 

 

Doğduğun Ev Kaderindir 21. Bölüm Canlı İzle Zeynep Mehdi’yi Affetmiyor!

 

 

 

tv8 canlıBaşrollerinde Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol, Engin Öztürk, Engin Hepileri, Zuhal Gencer, Senan Kara, Nail Kırmızıgül, Elif Sönmez’in yer aldığı Tv8’in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir 16. Bölümü ile ekranlara geliyor. OGM Pictures imzalı dizinin, yönetmenliğini Çağrı Bayrak, senaristliğini ise Eylem Canpolat ve Ayşenur Sıkı yapmaktadır. Son günlerin konuşulan yazarı Gülseren Buğdaycıoğlu’nun “Camdaki Kız” isimli romanından uyarlanan yeni sezonunda izleyicileri memnun eden yapımların başında geliyor. Doğduğun Ev Kaderindir 21. Bölüm Fragmanı, Doğduğun Ev Kaderindir Son Bölüm neler oldu? Doğduğun Ev Kaderindir 21.Bölüm de neler olacak? Tüm detaylarıyla haberimizde.

 

 

 

 

<<< DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE <<<

 

 

 

Doğduğun Ev Kaderindir Son Bölüm Neler Oldu?

 

 

 

Zeynep ve Mehdi arasındaki gerilim Mehdi’nin Zeynep’in patronu Barış’ı evde görmesiyle tırmanır. Öfke sorunu olan Mehdi yine kendini kontrol edemeyerek Zeynep’in kalbini kırar ve bu öfkesiyle birde Nuh’la karşılaşmasıyla Nuh ve Mehdinin arasında bağlar kopma noktasına gelir. Kardeşi Cemile ile olan ilişkisini onaylamayan Mehdi Nuh’a sırtını dönerek işi bile gözden çıkarır. Gittikçe yanlızlaşan Mehdi Zeynep’i izlemekten vazgeçmez. Barış Zeynep’lere ev ziyaretine gelmesiyle alçak gönüllüğü ve yardımseverliği ile tüm ev halkının gönlünü fetheder. Zeynep ve Barış’ın gittikçe güçlenen dostluğu, kısa sürede Mehdi tarafından yanlış anlaşılarak kıskançlık odağı haline gelecektir. Zeynep bir taraftan da Cemile ve Nuh’a destek olmak için elinden geleni yapar. İyice bunalıma giren Müjgan sonunda kardeşinin hasretine dayanamamış ve Cemile ve Nuh’un düğününe gelmiştir. Ardından kimsenin beklemediği Mehdi’de bu mutlu günlerinde Nuh ve Cemile’yi yalnız bırakmamıştır. Karşılıklı zeybek oynayarak Zeynep’in kendini affetmesi için tekrar bir adım atacaktır.

 

 

 

Doğduğun Ev Kaderindir 21. Bölüm Fragmanı

 

 

 

 

 

Doğduğun Ev Kaderindir 21. Bölümde Neler Olacak?

 

 

Değiştiğini söyleyerek tekrar Zeynep’in yanına gelen ve onu öpen Mehdi’ye karşı duruşunu değiştirmeyen Zeynep Mehdi’yi affedebilecek mi? Zeynep ve Barış’ın yakın dostluğunu yanlış anlayarak Zeynep’i sıkboğaz eden Mehdi Barış’ı Zeynep’ten uzak tutmak için bir hamle yapacak mı? Mehdi içini kemiren şüphenin peşine düşecek mi?

 

Doğduğun Ev Kaderindir 21. Bölüm 25 kasım çarşamba akşamı saat 20.00’de Tv8 ekranlarında

 

 

 

 


25.11.2020