Doğduğun Ev Kaderindir 27. Bölüm Canlı İzle


 

 

Doğduğun Ev Kaderindir 27. Bölüm Canlı İzle

 

 

 

tv8Oyuncu Kadrosunda, Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol, Engin Öztürk, Engin Hepileri, Zuhal Gencer, Senan Kara, Nail Kırmızıgül, Elif Sönmez’in yer aldığı Tv8’in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir 26. Bölümü ile ekranlara geliyor. Son günlerin en çok konuşulan psikolog yazar Gülseren Buğdaycıoğlu’nun “Camdaki Kız” isimli romanından uyarlanan dizi  yeni sezonunda izleyicilerin sevilen yapımları arasında yer alıyor. Doğduğun Ev Kaderindir 27. Bölüm Fragmanı, Doğduğun Ev Kaderindir Son Bölüm neler oldu? Doğduğun Ev Kaderindir 27.Bölüm de neler olacak? Tüm detaylarıyla haberimizde.

 

 

 

 

 

 

<<< DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE <<<

 

 

 

Doğduğun Ev Kaderindir Son Bölüm Neler Oldu?

 

 

 

Zeynep, Mehdi’nin ona yaşattıklarından sonra normal yaşama tekrar adapte olmakta büyük zorluk çeker. Ev ahalisi Zeynep’i mutlu etmek için Barış’ı eve ziyaret eder ve durumu Barış’a anlatır. Üzerinden hala atamadığı travmanın etkilerinden kurtulamayan Zeynep, ailesinden ve Barış ile Savaş’tan gördüğü destekle iyileşmeye çalışır. Öte yandan Kalbinde başka kıpırtılar hisseden Zeynep bunu kabul etmekte çok zorlanır.  Bebeğinin dünyaya gelişi ile cezaevinde tıkılı kalması Mehdi’ye zor günler yaşatır. Kızını görmek isteyen Mehdi Cemile’nin teklifi karşısında ilk önce hayır dese de daha sonra Benal ile evlenmeyi kabul eder. Bir yandan da aklı hala Zeynep’te olan Mehdi çocuğu için başka çaresi olmadığını düşünür ve Benal’le evlenir. Öte yandan Barış’ın Zeynep’le yakınlaşması Savaş’ın gözüne çarpar ve Zeynep’i üzmemesi için Barış’a Zeynep’ten uzak durmasını söyler. Doğum günü olması nedeni ile işyerinde Zeynep’e sürpriz hazırlayan iş arkadaşları tam kutlama yaparken, Zeynep’in babasının gelişi ile herşey birbirine girer. Babasının tavırları nedeniyle büyük utanç yaşayan Zeynep olan bitene engel olmaya çalışsa da elinden bir şey gelmez. Tüm bu yaşananların yanında gittikçe yakınlaşan Zeynep ve Barış arasında bir çekim yaşanır.

 

 

 

 

 

Doğduğun Ev Kaderindir 27. Bölüm Fragmanı

 

 

 

 

 

 

Doğduğun Ev Kaderindir 27. Bölümde Neler Olacak?

 

 

 

Zeynep’in Mehdi’yi affetmesi için onunla konuşmaya gelen Cemile’ye ters tepki gösteren Zeynep geri adım atmayacağını dile getirir. Her şeyden habersiz Mehdi ise cezaevinin tuvaletinde biri tarafından şişlenir. Mehdi İyileşecek Mi? Suçlamalara maruz kalan Zeynep Mehdi’den şikayetini geri alacak mı? Barış’ın hasta olması üzerine ona bakmaya giden Zeynep ve Barış Öpüşür. Zeynep ve Barış Yakınlaşacak mı?

 

 

 

dogdugun-ev-kaderindir

 

 

Doğduğun Ev Kaderindir 27. Bölüm 13 Ocak çarşamba akşamı saat 20.00’de Tv8 ekranlarında

 

 

 


13.01.2021