Doğduğun Ev Kaderindir 32. Bölüm İzle


 

 

 

Doğduğun Ev Kaderindir 32. Bölüm İzle

 

 

 

tv8Dizinin başrollerinde, Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol, Engin Öztürk, Engin Hepileri, Zuhal Gencer, Senan Kara, Nail Kırmızıgül, Elif Sönmez’in yer aldığı Tv8’in sevilen dizisi bu akşam Doğduğun Ev Kaderindir 32. Bölümü ile ekranlara geliyor. Son günlerin en çok takip edilen psikolog yazar Gülseren Buğdaycıoğlu’nun “Camdaki Kız” isimli romanından uyarlanan dizi yeni sezonunda izleyicilerin sevilen yapımları arasında yer alıyor. Doğduğun Ev Kaderindir 32. Bölüm Fragmanı, Doğduğun Ev Kaderindir Son Bölüm neler oldu? Doğduğun Ev Kaderindir 32.Bölüm de neler olacak? Tüm detayları sitemizden öğrenebilirsiniz.

 

 

 

 

 

>>> DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE <<<

 

 

 

 

Doğduğun Ev Kaderindir Son Bölüm Neler Oldu?

 

 

 

Tavırlarından şüphelenen Zeynep’in peşine düşen Barış, Zeynep’i kapının önünde yakalar. Hırçın tavırlarla Zeynep’i köşeye sıkıştıran Barış’a hiç beklemediği tepkiyi verir. Barış’ında tıpkı Mehdi gibi olduğunu ve bir kez daha bu duruma sessiz kalmayacağını söyleyen Zeynep işten ayrıldığını ve böyle bir ilişki istemediğini dile getirir. Onu kontrol altında tutmaya çalıştığını düşünen Barış’a çok sinirlenerek ipleri kopma noktasına kadar getirir. Olan olaylardan sonra ailesine de Mehdi’nin davası ile ilgileneceğini söyleyen Zeynep tüm okların kendine doğrultulmasını sağlar. Öte yandan Mehdi’nin davasını alan Zeynep’e kardeşi Savaş’ın yardım ettiğini öğrenen Barış derinden sarsılır. Zeynep’e çok kızgın ve kırgın olan Barış sinirle Sofia seyahatini de iptal etmeye karar verir. Barış’ın bu alışık olunmadık tavırlarını fark eden dayısı Barış’ın ne kadar aşık olduğunu görür. Tüm bu yaşananların yanı sıra artık cezaevinden çıkma gibi bir umudu kalmayan Mehdi, ona bu durumu yaşatan ve babasını öldüren Veysel’den intikam almayı kafasına koyar.  Cengiz’in ise Mehdi için çok başka planları vardır. Zeynep artık Medhi’yi dışarı çıkarmanın bir yolu kalmadığını düşünse de Zeynep’e gelen bir telefon tüm dengeleri bozacaktır.

 

 

 

 

Doğduğun Ev Kaderindir 32. Bölüm Fragmanı

 

 

 

 

 

 

 

Doğduğun Ev Kaderindir 32. Bölümde Neler Olacak?

 

 

 

Mehdi sürpriz bir şekilde cezaevinden çıkar. Veysel’in dışardaki gücünü temsil edecek olan Mehdi Zeynep’i rahat bırakacak mı? Mehdi yüzünden araları bozulan Barış ve Zeynep barışacak mı? Mehdi Zeynep’ten vazgeçecek mi?

 

 

 

dogdugun-ev

 

Doğduğun Ev Kaderindir 32. Bölüm 17 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00’de Tv8 ekranlarında

 


17.02.2021