Doğduğun Ev Kaderindir 38 Bölüm Canlı İzle


 

 

 

Doğduğun Ev Kaderindir 38 Bölüm Canlı İzle

 

 

 

tv8Oyuncu Kadrosunda, Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol, Engin Öztürk, Engin Hepileri, Zuhal Gencer, Senan Kara, Nail Kırmızıgül, Elif Sönmez’in yer aldığı Tv8’in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir 26. Bölümü ile ekranlara geliyor. Son günlerin en çok konuşulan psikolog yazar Gülseren Buğdaycıoğlu’nun “Camdaki Kız” isimli romanından uyarlanan dizi  yeni sezonunda izleyicilerin sevilen yapımları arasında yer alıyor. Doğduğun Ev Kaderindir 38. Bölüm Fragmanı, Doğduğun Ev Kaderindir Son Bölüm neler oldu? Doğduğun Ev Kaderindir 38. Bölüm de neler olacak? Tüm detaylarıyla haberimizde.

 

 

 

 

 

>>> DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE <<<

 

 

 

 

Doğduğun Ev Kaderindir Son Bölüm Neler Oldu?

 

 

 

Cengiz, Mehdi'ye gözdağı vermek için harekete geçer. Planını devreye sokan Cengiz Zeynep ve Barış'ın evlerini kurşunlatır. Bunun sonucunda herkes kendini tek bir çatı altında bulur. Hayatları iç içe girmiş bu üç ailenin kaderleri bir türlü birbirinden ayrılmaz. Gölgesi birbirinin üzerine düşen bu üç kişi hayatlarının sürekli birbiri ile çakışmasına alışmıştır. Mehdi, Nuh, Cemile ve Müjgan bebekle kuracağı yeni hayatın daha ilk gününde yaşanan bu olayla kendilerini tekrar aynı çıkmazın içinde bulur. Kucağında bebeği ile yine aynı şeyleri yaşamak istemeyen Müjgan bu durumu artık asla kabul edemeyeceğini dile getirir. Üstelik bu düşüncede yalnız da değildir. Ali Rıza Dayı, tehdit altındaki üç eve ve insanlarına sahip çıkması için eski dostu Delikanlı Sadi'den yardım ister ve onlara yol göstermesini rica eder. Öte yandan Cengiz'in koyduğu süre biter dolar ve tehditleri artarak sürerken; Zeynep, Barış ve Mehdi, sağduyu, fedakarlık, cesaret ve gelecek arasında seçim yapmak zorunda kalacaklardır. Ve ölen Mehdi, herkesi derinden etkiler.

 

 

 

Doğduğun Ev Kaderindir 38. Bölüm Fragmanı

 

 

 

 

 

 

 

Doğduğun Ev Kaderindir 38. Bölümde Neler Olacak?

 

 

 

Mehdi’nin ölümü ile derinden etkilenen Zeynep ne yapacağını bilmeyen bir halde yaşamaya çalışır. Zeynep Mehdi’nin ölümünden sonra ayağa kalkabilecek mi? Mehdi’nin ölümü ile darmadağın olan ve Barış ile de arası bozulan Zeynep’in arası düzelecek mi? Bir anda çıkagelen Zeynep’in kardeşi ev halkının hayatında neleri değiştirecek?

 

 

 

 

dogdugun-ev

 

 Doğduğun Ev Kaderindir 38. Bölüm 07 Nisan çarşamba akşamı saat 20.00’de Tv8 ekranlarında


07.04.2021