Doğduğun Ev Kaderindir 41. Bölüm Canlı İzle


 

 

 

Doğduğun Ev Kaderindir 41. Bölüm Canlı İzle

 

 

 

tv8Oyuncu Kadrosunda, Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol, Engin Öztürk, Engin Hepileri, Zuhal Gencer, Senan Kara, Nail Kırmızıgül, Elif Sönmez’in yer aldığı Tv8’in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir 39. Bölümü ile ekranlara geliyor. Son günlerin en çok konuşulan psikolog yazar Gülseren Buğdaycıoğlu’nun “Camdaki Kız” isimli romanından uyarlanan dizi  yeni sezonunda izleyicilerin sevilen yapımları arasında yer alıyor. Doğduğun Ev Kaderindir 41. Bölüm Fragmanı, Doğduğun Ev Kaderindir Son Bölüm neler oldu? Doğduğun Ev Kaderindir 41. Bölüm de neler olacak? Tüm detaylarıyla haberimizde.

 

 

 

 

 

 

>>> DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE <<<

 

 

 

Doğduğun Ev Kaderindir Son Bölüm Neler Oldu?

 

 

 

Kendilerini Barış, Zeynep ve Nermin hanıma iki kardeş olarak tanıtan Nesrin ve Tarık'ın sevgili oldukları ortaya çıkar. İkili hazırladığı planla aileye zor günler yaşatmak için adım atmaya başlar. Ve aniden Tarık ve Nesrin kendi kimliklerini ortaya çıkarabilecek bir olayın içinde bulur kendilerini ve Meltem'den aldıkları yardımla yakalanmamayı başarırlar. Annesi Sakine'den onu tanıyacağı hissiyle kaçmaya çalışan Gülbin, Nesrin olarak Barış ve Zeynep'in yemek programına davet edilir. Barış'ın evinde yemek sonrası oyunlar oynamaya başlayan gençler Emine'nin Nesrin'den hoşlanmaması sebebi ile geceyi hızlıca kapatmaya karar verirler.

 

 

 

dgdgn-ev

 

 

 

Emine’yi geçiştirmeye çalışan Zeynep şimdilik arkadaşını ikna etse de, Emine yine de Zeynep'i Nesrin konusunda dikkatli olması için uyarmaktan vazgeçmez. Öte yandan ailenin diğer bireyleri ile de tanışan Tarık’ı Ali Rıza'nın gözü hiç tutmaz. Zeynep ve Barış evlilik yoluna girerken, Tarık da planı devreye sokmak için Nermin Hanım’a olan ilgisini açıkça belli etmeye başlar ve planını devreye sokar. Tüm bu yaşananların yanı sıra aile müjdeli bir haber alır. Sultan ve Ali Rıza evlilik kararlarını bir adım öteye taşıyarak Emine, Savaş ve Barış'ın onayını almak için onlarla konuşmaya karar verir.

 

 

 

 

Doğduğun Ev Kaderindir 41. Bölüm Fragmanı

 

 

 

 

 

 

Doğduğun Ev Kaderindir 41. Bölümde Neler Olacak?

 

 

 

Sultan Hanım ve Ali Rıza evlenmeye karar verir. Öte yandan Barış ile Zeynep’te hayatlarını birleştirmeye karar verir. Bir an önce hazırlıklara başlayacak olan Barış ve Zeynep evlenecek mi?  Kızının evliliğini kabul edemeyen Sakine arabanın ona çarpması ile kendini yerde bulacak. Sakine’nin sağlığı yerinde mi?

 

 

 

dgdgun-ev

 

 

Doğduğun Ev Kaderindir 41. Bölüm 28 Nisan çarşamba akşamı saat 20.00’de Tv8 ekranlarında

 

 


28.04.2021