Eda Ece’den Büyük Yasak Elma İtirafı!


 

 

Eda Ece’den Büyük Yasak Elma İtirafı!

 

 

 

FOX TV’nin entrikalarla dolu birbirinden karmaşık ilişkilerinin yansıtıldığı Yasak Elma yeni bölümleriyle üçüncü sezonunda da ekranlara seyircilerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Med Yapımcılık bünyesinde çekilen dizinin yönetmenliğinde Murat Öztürk yer alırken, senaryosunu ise Melis Civelek ve Zeynep Gür yazmaktadır. Oyuncu Kadrosunda, Erdal Özyağcılar, Berk Oktay, Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Can Nergis, Serkan Rutkay, Gülenay Kalkan ve Barış Aytaç gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Yasak Elma yeni bölümleriyle pazartesi akşamları saat 20.00’de FOX TV ekranlarında. Yasak Elma’nın Büyük Süprizi! Eda Ece’den Büyük Yasak Elma İtirafı! Yasak Elma 98. Bölüm Fragmanı İzle haberin detaylarını sitemizden öğrenebilirsiniz.

 

 

 

 

Eda Ece’den Büyük Yasak Elma İtirafı!

 

 

 

Son günlerde adından sıkça bahsettiren Eda Ece, sosyal medyayı çok aktif kullanan bir isim.  Zaman zaman Yıldız karakteri ile ünlendiği Yasak Elma dizisi ile ilgili paylaşımlar da yapıyor. Eda Ece, bu akşam ekranlara gelecek olan en önemli sürprizi fark etmeden sosyal medya hesabından izleyicilere açık etti. Bu durumda dizi takipçileri tarafından anlaşılarak gündem yaşanmasına sebep oldu. Ünlü oyuncu, dizinin senaryosundan bir bölümü instagram hesabından hikaye olarak paylaştı. Bir süredir fragmanları ile seyircisinin heyecanla beklediği Hasan Ali ile Ender’in evleniyor mu? Sorularına cevap oldu.

 

 

 

 

 

yasak-elma

 

 

 

Ender ve Şahika, yaptığı planlar sonucunda sonunda istediğine kavuştu ve Hasan Ali’yi tuzaklarına düşürdüler. Ancak önlerinde büyük bir engel vardı ki hisselerini geri alabilmek için, soyisimleri aynı olan kişiler birbirlerine hisse devredebilirdi. Bu durum dolayısı ile Ender, Hasan Ali ile evlenmesi gerektiğini söylemişti. Nikah günü gelip çatan dizinin yeni bölümünde, gelinlikle gelen kadının yüzü kapalı bir şekilde yerine oturuyordu. Peki gelinlik ile gelen kim? Ender mi yoksa başkası mı? İşte tam bu soruların cevabını Eda Ece’nin yaptığı paylaşım cevapladı. Hasan Ali bey ile evlenecek olan kişi Ender değil, Şahika olduğu ortaya çıktı ve  Eda Ece’nin paylaşımı işte bu gerçeği ele verdi.

 

Ünlü oyuncunun paylaşımındaki senaryoyu büyütünce diyaloglardan sürpriz gün yüzüne çıkmış oldu. İşte o paylaşım!

 

 

 

eda-ece

 

 

 

Yasak Elma 98. Bölüm Fragmanı

 

 

 

 

 

 


15.02.2021