Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. Bölüm İzle! Alparslan ve Derman’ın Büyük Yüzleşmesi


 

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. Bölüm İzle! Alparslan ve Derman’ın Büyük Yüzleşmesi

 

 

atv canlıAtv’nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi her salı ekranlarda yayın hayatına devam ediyor. Yönetmenliğini, Onur Tan, Zübeyr Şaşmaz ve Baran Özçaylan’ın yaptığı, senaryosunu ise Bahadır Özdener ve Berna Aruz’un birlikte kaleme almaktadır. Başrollerinde, Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Hüseyin Avni Danyalı, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Ali Sürmeli rol almaktadır. Uzun süredir devam eden dizinin büyük bir izleyici kitle ile salı günleri reyting sıralamasında yerini koruyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölümde Neler Oldu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. Bölüm İzle haberin detaylarını sitemizden öğrenebilirsiniz.

 

 

 

>>> EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM TEK PARÇA İZLE <<<

 

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölümde Neler Oldu?

 

 

Hızır Reis, herşeyden çok sevdiği yeğeni Alparslan için düşmanı Yaman Korkmaz’la barış yapmak zorunda kalır. Öte yandan Alparslan karısının intikamını almak için herşeyi göze alır. Alparslan Yaman’ı bıçaklar ve bundan dolayı hapse düşer. Alparslan’ın hapse düşmesi Yaman’ın abisi Derman’ın ekmeğine yağ sürer. İçerdeki Alparslan’ın canını yakmak için planlar yapan Derman Korkmaz, hapishane idareidaresinden insanları da yanına alarak Alparslan’ı köşeye sıkıştırmakta kararlıdır. Bilerek Derman Korkmaz’ın hapishane’sine kendini aldıran Alparslan’ın herkesden gizli bir planı olsa da işler öyle olmayacaktır. Alparslan’ı korumak ve herşeyi yoluna sokmak yine Hızır Reis’e kalır. Behzat’a yapılan hain saldırıyla Behzat’ı öldüren Yaman Korkmaz ve ailesini tekrardan masaya davet eden Hızır Reis’in tek amacı Alparslan’ın canını korumaktır. İçerde Alparslan’ın planı, dışarda Hızır Reis’in sürdürdükleri mücadelede son hamlenin kimden geleceği henüz belli değildir.

 

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. Bölüm Fragmanı

 

 

 

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173.  Bölümde Neler Olacak?

 

 

Korkmazların masaya oturmasıyla masa kuralları gereği masadan çekildiğini duyuran Hızır Reis’in bu hamlesiyle yeni liderliği almaya çalışan Korkmaz’lar liderliği elde edebilecekler mi? Alparslan amcasının verdiği kararlardan memnu olmayarak amcasıyla tüm bağlarını koparmaya ve adını aleme yazdırmaya hazırdır. Sonunda Derman’la karşı karşıya gelen Alparslan’ın sonraki hamlesi ne olacak? Hızır Reis’in Korkmaz’larla el sıkışmasını kabul edemeyen Ceylan istemeden de olsa Hızır Reis’i Bahar’ın kollarına atar. Hızır Reis’i elde Eden Bahar Ceylanı dinlemeyerek planını yürütmeye devam eder. Bu hamlesiyle Ceylan’ın düşmanlığını kazanan Bahar’a doğrulanan silah Ceylan’dan mı geliyor?

 

 

 

edho

 

 


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. Bölüm  24 Kasım Salı saat 20.00’de Atv Ekranlarında.

 

 

 


24.11.2020