Evlilik Hakkında Her Şey Veda Etmeye Hazırlanıyor


FOX TV ekranlarında yaprak dökümü sürerken, bir dizi daha ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin erken final yapacağı iddiaları gündemi sarsarken, yerini hangi dizinin dolduracağı merak ediliyor. Evlilik Hakkında Her Şey neden veda ediyor? Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin son bölümü ne zaman yayınlanacak? Hepsi ve daha fazlası yazımızın devamında…

 

İlk bölümüyle 21 Eylül 2021 tarihinde FOX TV ekranlarında izleyici ile buluşan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi final yapmaya hazırlanıyor. Son bir yıl içerisinde Yalancılar ve Mumları, El Kızı, Misafir, Son Yaz, Uzak Şehrin Masalı, Elbet Bir Gün, Kanunsuz Topraklar gibi çok sayıda dizinin fişini çeken FOX TV, aynı yayın politikasını 2022 yılı içerisinde de sürdürmeyi hedefliyor. Beklediği izlenme oranlarını sağlayamayan yapımları kısa sürede yayından çekmesi ile sık sık gündeme gelen FOX TV, televizyon ekranlarının en çok dizi yayınlayan kanalları arasında yer alıyor.

 

 

Evlilik Hakkında Her Şey Neden Final Yapıyor?

 

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin Mart ayı içerisinde yayından kaldırılacağı öne sürülüyor. Salı akşamları Show TV’nin yeni dizisi Oğlum ile aynı saatte yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey’in reytingleri gün geçtikçe düşüyor. Ayrıca dizinin kilit oyuncularından Yiğit Kirazcı’nın da hikâyedeki rolünün bitmesi ile düşüşün devam edeceği öngörülüyor. Bu sebeple gündeme gelen Evlilik Hakkında Her Şey için erken final kararı alındığına ilişkin iddialara dizinin sevenlerinden tepkiler sürüyor.

 

MF Yapım imzalı, The Split uyarlaması Evlilik Hakkında Her Şey’in yerini hangi dizinin alacağı merak ediliyor. FOX TV’de 23 Şubat 2022 Çarşamba akşamı yayın hayatına başlayacak olan Son Nefesime Kadar ile birlikte, kanalın dizi sayısı 5’e yükseliyor. Fakat Salı akşamı farklı bir dizi hazırlığı yapıldığına dair henüz net bir açıklama bulunmuyor.

 

 

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinin Oyuncu Kadrosu

 

Çok sayıda ünlü ismi kadrosunda barındıran dizinin oyuncuları arasında Gökçe Bahadır, Yiğit Kirazcı, Sumru Yavrucak, Sarp Akkaya, Tülin Ece, Bertan Asllani, Cevdet Arıcılar, Rüzgâr Doruk Özmil, Fırat Altunmeşe, Büşra Yılmaz, Erdal Küçük Kömürcü, Esra Yılmaz, Çağla Yurga, Gülay Sütçü, Gökçe Eyüboğlu gibi isimler yer alıyor.

 

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen linke tıklayınız...

 

 

 


18.02.2022