Final Yapma Kararı Alan Akrep İzleyenlerini Çok Üzecek!


 

 

 

Final Yapma Kararı Alan Akrep İzleyenlerini Çok Üzecek!

 

 

 

Bu sezona damga vurmaya hazırlansa da istediği etkiyi yakalayamayan Akrep dizisinin kadrosunda birçok ünlü oyuncu rol almakta. Dizinin başrollerinde Evrim Alasya, Demet Akbağ, Bekir Aksoy, Yusuf Çim yer alırken, Demet Gül, Müge Su Şahin, Esila Umut, Taha Baran Özbek, Pelin Uluksar’da kadroda olan diğer oyuncular arasında performansları ile göz doldurdu. Başarılı oyunculukları ve güçlü senaryosu ile sezona iddialı giriş yapan ancak reyting sıralamasında üst sıralara bir türlü ulaşamayan Akrep Flaş Karar Aldı! Final Yapma Kararı Alan Akrep İzleyenlerini Çok Üzecek! Ne Zaman Final Yapacak? Tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

 

 

 

akrep

 

 

 

Final Yapma Kararı Alan Akrep İzleyenlerini Çok Üzecek! Ne Zaman Final Yapacak?

 

 

 

Star’ın sevilen dizilerinden biri olan ‘Akrep’, perşembe günleri yeni bölümleri ile seyircinin karşısına çıkmaya devam ediyordu. Başrollerinde; Demet Akbağ, Evrim Alasya, Yusuf Çim ve Çağdaş Onur Öztürk gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı ‘Akrep’, 10 Haziran Perşembe günü Star Tv ekranlarında olacak. Akrep dizisinin, yapımını 1441 Production adına İrfan Şahin gerçekleştirmekte. Yönetmen koltuğunda Gökçen Usta otururken, senaristliğini ise Alphan Dikmen ve Başak Angigün yazmaktadır.

 

 

 

akrep

 

 

 

Akrep dizisinin 26. bölümü itibari ile final yapacağı son gelen haberlerle ortaya çıktı. Zaten 26 bölüm garantisi ile ekranlara gelmeye başlayan dizinin bu kadar uzun sürdüğü değerlendirmeleri yapılan dizi, çok düşük reytingler almaya başlamıştı. Dizinin hikayesi güçlü ve oyunculuk performansları da başarılı da olsa iddialı diğer yapımların karşısında sönük kaldı. Dizinin finalden önce 24. bölümü 10 Haziran Perşembe akşamı sevenlerinin karşısına çıkacak. Peki yeni bölümde neler yaşanacak?

 

 

 

akrep

 

 

 

25. Bölüm Konusu; Ahmet, korku içinde olan Perihan’ı ve Ferda’yı tuzağa çeker. Tuzağa göre aralarından biri sevdiği kişi için canını verecektir. Aras ve Duru nikahın kıyılacağı yerde Perihan’ı beklerken kaçırıldığını duyar ve nikahı iptal edip Perihan’ı kurtarmak için yollar aramaya başlarlar. Ahmet’in tehlikeli oyunu ise trajik bir şekilde sonuç verir.  Kimsenin bilmediği Perihan’ın hastalığı ise gittikçe ilerler. Sayılı günlerinin kaldığını öğrenen Perihan, ailesini bir araya getirir ve ölümünden sonra şirketin başına Ferda’nın geçmesine karar verdiğini duyurur. Perihan’ın bu son isteği, Duru ve Şahin’i şoke eder.

 

 


08.06.2021