Finale Hazırlanan Arıza Dizisinde 3 oyuncu Birden Gidiyor!


Finale Hazırlanan Arıza Dizisinde 3 oyuncu Birden Gidiyor!

 

 

 

Show Tv’nin yeni sezonda ilgiyle izlenen dizisi Arıza başarılı yayın hayatına devam ediyordu ki Pazar akşamları Teşkilat dizisinin gelmesi ile reyting engeline takılmış ve final kararı almıştı. Show Tv ekranlarında pazar günleri ile sevenleri ile buluşan Arıza dizisinin başrollerinde Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan ve Olgun Toker’in yer alıyor. O3 Medya imzalı dizinin yönetmenliğini Recai Karagöz, senaristliğini ise Ozan Aksungur yapmakta. Peki sona doğru yaklaşan Arıza dizisinde neler oluyor? Finale Hazırlanan Arıza Dizisinde 3 oyuncu Birden Gidiyor! Merak edilen her şey detaylarıyla haberimizde.

 

 

 

ariza

 

 

 

Finale Hazırlanan Arıza Dizisinde 3 oyuncu Birden Gidiyor!

 

 

 

Dün akşam 29. bölümü ile ekranlara gelen Show TV’nin Arıza dizisinde 3 ayrılık birden yaşandı. Dizi bu hafta 11 Nisan akşamı ekrana gelecek olan 30. bölümüyle final yapacak. O3 Medya imzalı Arıza dizisi finale giderken, 3 isim de birden diziden ayrılıyor. Dizinin sosyal medya hesabından yapılan resmi duyuru ile giden oyuncular için teşekkür yazısı paylaşıldı. Arıza dün akşam yayınlanan bölümde Ali Rıza ve Haşmet Ağa, Burak Ersoylu’ya karşı harekete geçti ve Burak Ersoylu’nun para akışını kesmek için bir baskın düzenledi. Baskında karşılarına sürpriz bir isim çıktı. Ali Rıza, hiç beklemediği Muzaffer’i gördüğünde çok şaşırdı.

 

 

 

ariza

 

 

 

Heyecanlı bir bölümle ekrana gelen dizide ayrıca bir beklenmedik olay daha oldu. Nursel Köse’nin hayat verdiği İhtiyar karakteri ölerek diziden ayrıldı. Dizinin sosyal medya hesabından “İhtiyar karakterine hayat veren değerli Nursel Köse’ye emeklerinden dolayı sonsuz teşekkür ederiz” notuyla veda mesajı paylaşıldı.

 

 

 

ariza

 

 

 

Bu arada bir başka sürpriz de Yeşim Salkım’ın oynadığı Melek Tekinoğlu’nun kızı Derya’yı da alarak yurt dışına yaşamaya gitmesi oldu. Gitmeden önce Halide ile konuşan Melek, “Burası bela, cehenneme dönecek burası yakında” diyerek onun da kendileriyle gelmesi için ikna etmeye çalışsa da başarılı olamamış ama kendisi gitmeyi tercih etmişti.

 

 

 

ariza

 

 

Böylece iki oyuncu da hikaye gereği diziden ayrıldı.


05.04.2021