Gökçe Bahadır Kimdir? Hangi Dizilerde Oynadı?


Hakkında pek çok şey merak edilen Gökçe Bahadır’ı biraz daha yakından tanıyalım. Gökçe Bahadır kimdir, nerelidir ve kaç yaşındadır?

 

Şu sıralar Ömer dizisindeki rolüyle adından söz ettiren Gökçe Bahadır, tüm Türkiye’nin tanıdığı bir isim. Kariyerinin zirvelerini yaşayan Bahadır, aynı zamanda dikkatleri de üzerine çekti. Hakkında pek çok şey merak edilen Gökçe Bahadır’ı biraz daha yakından tanıyalım. Gökçe Bahadır kimdir, nerelidir ve kaç yaşındadır? İşte detaylar…

 

Gökçe Bahadır, şu sıralar OGM Pictures imzasıyla hazırlanan Ömer isimli dizide rol alıyor. Dizinin başrol oyuncularından olan Bahadır, “Gamze” isimli karakteri canlandırıyor. Dizinin başrollerini Selahattin Paşalı ile paylaşan Bahadır, oldukça başarılı bir performans sergiliyor.

 

gökçe bahadır neleri

 

Gökçe Bahadır Kimdir?

 

9 Kasım 1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Gökçe Bahadır, 2001 yılından bu yana sanat dünyasının içerisindedir. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan ünlü isim, oyuncu olarak çalışmaktadır. 2011 ile 2012 yılları arasında Ali Sunal ile evlilik yaşadı. 2022 yılında ise Emir Ersoy ile dünya evine girdi.

 

Gökçe Bahadır Hangi Dizilerde Rol Aldı?

 

Gökçe Bahadır’ın televizyon kariyeri 2001 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan Tatlı Hayat isimli diziyle başladı. Konuk oyuncu olarak yer aldığı dizinin ardından Beşik Kertmesi ve Mühürlü Güller dizilerine konuk oldu. Asıl kariyerinin parladığı yıllar 2003 ile 2005 arası oldu. Kanal D-Show TV ekranlarına yayınlanan Hayat Bilgisi dizisinde yer aldı.

 

2006-2010 yılları arasında Kanal D ekranlarında yayınlanan Hayat Bilgisi dizisi ile ilk defa başrol deneyimi yaşadı. Ardından Sensiz Olmaz ve 5’er Beşer dizilerinde rol aldı. Başrol oyunculuğu Kayıp Şehir, Aramızda Kalsın, Harita Gönül, Adı Efsane dizileriyle devam etti. 2017 ile 2018 yıllarında Adı Efsane ve Ufak Tefek Cinayetler dizilerinde rol aldı.

 

gökçe bahadır kimdir nerelidir

 

2020 yılında Menajerimi Ara dizisine, 2021 yılında O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programına konuk oldu. 2021-2022 yılları arasında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi ile yeniden ekranlara damgasını vurdu. 2023 yılında Ömer dizisiyle ekranlarda kendisini gösteriyor.

 

Gökçe Bahadır Hangi Filmlerde Rol Aldı?

 

Bahadır ile olarak 2004 yılında yayınlanan televizyon filmi Yol Palas Cinayeti’nde rol aldı. Dedemin İnsanları ve Baba Masal Anlatma filmlerinde kısa rollerde yer aldı. 2016 yılında vizyona giren Aşk Uykusu filmiyle sinema alanındaki ilk başrol deneyimini yaşadı.

 

 

 


09.01.2023