Gönül Dağı 42. Bölüm İzle


TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı’nın 42. bölümünü full hd izleyebilirsiniz. Gönül Dağı dizisi hakkında merak ettiğiniz her şeyi canlitvizle.com kanalı için hazırladığımız yazımızın devamında bulabilirsiniz. Gönül Dağı dizisinin 42. bölümünde neler oldu? Gönül Dağı dizisinin 43. bölümünün konusu ne? Gönül Dağı dizisinin 43. bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar…

 

Cumartesi akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı’nın 42. bölümü de oldukça heyecanlı geçti. 17 Ekim 2020 tarihinden bu yana yayınlanan Gönül Dağı oldukça sevilen yapımlar arasında yer alıyor.

 

 

Gönül Dağı 42. Bölüm Konusu

 

Doktor Kenan’ın Muammer ve Döndü’nün oğlu olduğu ortaya çıkar. Yıllar sonra anlaşılan bu gerçek karşısında kasaba halkı şok olurken, Veysel ve Cemile’nin yıllardır hayalini kurdukları ev hayali Mezarcı İlyas yüzünden yerle bir olur. Fakat Veysel’in İlyas’a cevabı ağır olacaktır.

 

Kendisini istemeye gelen aileyi geri çeviren Asuman, Ramazan ile buluşmak ister. Ancak hayal kırıklığı yaşar ve karar vermek zorunda kalır.

 

Selami, ailesinin mahkemeye vermesiyle babasının mal varlığından men edilir ve ağıtçılığa başlar. Ancak ilk işinde ağıt yerine türkü söyler ve her şeyi berbat eder. Selami ve Keriman müjdeli bir haber alırlar.

 

 

>>>>>> GÖNÜL DAĞI 42. BÖLÜM FULL HD İZLE <<<<<<

 

Gönül Dağı Oyuncu Kadrosu

 

Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde çekilen dizinin başrollerinde Gülsim Ali (Dilek Akgün Kaya), Berk Atan (Taner Kaya), Ferdi Sancar (Sefer Arslan), Ecem Özkaya (Zahide Kaya Arslan), Semih Ertürk (Veysel Kaya) ve Cihat Süvarioğlu (Ramazan Kaya) yer alıyor.

 

Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda Erdal Cindoruk, Ali Düşenkalkar, Feyza Işık, Şebnem Dilligil, Nazlı Pınar Kaya, Gülhan Tekin, Yavuz Sepetçi, Hazal Çağlar, Ege Aydan, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli, Eser Eyüboğlu, Güliz Abay, Onur Gökmen, Selçuk Kızıldağ gibi isimler görev alıyor.

 

Gönül Dağı 2021 yılında düzenlenen 47. Altın Kelebek Ödülleri’nde “En İyi Dizi” ve “En İyi Senaryo” olmak üzere toplam 2 kategoride aday gösterildi.

 

Kaçırmak istemeyenler için Gönül Dağı’nın 43. bölümü 11 Aralık 2021 Cumartesi akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak.

 


05.12.2021