Gönül Dağı 51. Bölüm İzle


Gönül Dağı dizisini 51. bölümünü full hd tek parça izleyebilirsiniz. TRT 1 ekranlarının en beğenilen dizilerinden olan Gönül Dağı’nın 51. bölümü hakkında tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Gönül Dağı dizisinin 51. bölümünün konusu nedir? Gönül Dağı dizisinin 52. bölümü ne zaman yayınlanacak? Oyuncu kadrosunda kimler var? İşte detaylar…

 

“Bozkırda Bir Anadolu Masalı”  sloganı ile 17 Ekim 2020 tarihinde TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan Gönül Dağı, şu sıralar 2. sezonu ile izleyici karşısına çıkıyor. Kısa sürede tüm Türkiye’deki dizi severlerin dikkatini çeken, TRT 1 ekranlarının en çok izlenen yapımlarından olan Gönül Dağı’nın 51. bölümü 12 Şubat 2022 tarihinde yayınlandı. Dizinin yeni bölümü Cumartesi akşamının reyting listelerini alt üst ederek, tüm izleyici gruplarında zirvede yer aldı.

 

 

Aile, dram, aşk ve komedi türleri arasında gezinen dizinin yapım sorumluluğunu Köprü Film üstleniyor. Senaryosunu Ali Asaf Elmas, Teoman Gök ve Mustafa Becit’in yazdığı  dizinin yapımcılığını Fırat Eşsiz yürütüyor. Yönetmen koltuğunda Yahya Samancı otururken, yaratıcı yönetmenliğini Ahmet Teke gerçekleştiriyor. Dizinin bestelerini ise Engin Arslan ve Mayki Murat Başaran hazırlıyor.

 

Gönül Dağı Dizisinin 51. Bölüm Özeti

 

Dizinin 51. bölümünde amcaoğulları ellerindeki son fırsatı yitirirken, birlikte icat yapamayacaklarının hüznü ile aynı yönlere savruluyor. Her biri kendi dünyalarına çekilirken, Rıfat’ın kahvehaneyi satılığa çıkarması herkesi üzüyor. Tüm kasabalı ameliyat parasını toparlamak için el ele verirken, Mezarcı İlyas’ın ölümüyle kötü günler geçiren Asya’nın hayatında yeni gelişmeler yaşanıyor.

 

 

Gönül Dağı dizisinin 150 dakika uzunluğundaki, oldukça heyecanlı anlara sahne olan 51. bölümünü izlemek için linke tıklamanız yeterli. İyi seyirler…

 

>>>>>>> GÖNÜL DAĞI 51. BÖLÜM TEK PART İZLE <<<<<<<

 

Gönül Dağı Dizisinin Oyuncu Kadrosu

 

Dizinin oyuncu kadrosunda Berk Atab, Ferdi Sancar, Gülsim Ali, Erdal Cindoruk, Cihat Süvarioğlu, Utku Ateş, Ulviye Karaca, Ali Düşenkalkar, Nazlı Pınar Kaya, Semih Ertürk gibi isimler bulunuyor.

 

>>>>>>> GÖNÜL DAĞI CANLI İZLE <<<<<<

 

Kaçırmak istemeyenler için Gönül Dağı dizisinin 52. bölümü 19 Şubat 2022 Cumartesi akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşacak.

 

 


13.02.2022