Gönül Dağı Dizisinden Hayranlarına Müjde!


Trt1 ekranlarının beğeni ile takip edilen, Gönül Dağı Dizisinden Hayranlarına Müjde! detaylar haberimizde.

 

 

 

Gönül Dağı Dizisinden Hayranlarına Müjde!

 

 

 

Köprü Film imzalı, yapımcılığını Ferhat Eşsiz’in yaptığı, senaryosunda Ali Asaf Elmas ve Mustafa Mecit’in yer aldığı, Mustafa Çiftçi’nin hikayelerinden uyarlanan dizi Gönül Dağı bu sezon kısa sürede izleyicilerin vazgeçilmez dizileri arasında yerini almayı başardı. Dizinin oyuncu kadrosunda Berk Atan, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Feyza Işık ve Gülsim Ali İlhan rol almaktadır. Cumartesi Günleri ekranlarda seyircisiyle buluşan Gönül Dağı Dizisinden Hayranlarına Müjde! Sürpriz Bölüm Geliyor! haberin detayları için sitemizi ziayaret edebilirsiniz.

 

 

 

gonuldagi

 

 

 

Gönül Dağı Dizisinden Hayranlarına Müjde! Sürpriz Bölüm Geliyor!

 

 

 

 TRT1 ekranında seyircisinin karşısına çıkan ve ilk sezonunda başarılı bir yayın hayatı geçiren Gönül Dağı dizisinden bir sürpriz! Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan ikilisinin başrolünde rol aldığı diziden özel bir bölüm yayınlanacak. Anadolu yaşamını yalın bir dille en iyi yansıtan ve birçok izleyicinin özlemini yaşadığı duyguları ve dostlukları ekranda seyircinin karşısına çıkaran Gönül Dağı 30 bölümlük ilk sezonu ile gönüllerde taht kurmayı başardı. Gönül Dağı dizisi Haziran başında 3 aylık yaz arası verip sezon finali yaptı… Birçok dizi hayranı Eylül ayında yeni bölümleri sabırsızlıkla bekliyor… Ancak bu arada TRT1, bayram sürprizi yapmaya karar verdi.

 

 

 

gnldagi

 

 

 

20 Temmuz salı akşamı Gönül Dağı dizisinin özel bir bölüm yayınlanacak. Bayrama özel olarak hazırlanan yeni bölümün en önemli özelliği ilk sezonda izlediğimiz hikayeden daha önceki bir dönemi ekranlara getirecek olması. Veysel ile Cemile’nin evlendikleri dönemi ekranlara getirecek olan Gönül Dağı Kurban isimli özel bölüm, aynı zamanda Kurban Bayramı temasına da yer verecek. Dizinin özel bölümünden yeni fragman ekranlara geldi.

 

 

 

gonuldagi

 

 

 

Dilek’in bayram ziyaretinin Taner’de yarattığı sevinci, Ramazan’ın arılarla mücadelesini bu özel bölümde izleyeceksiniz. Bir de dizinin hikayesinde yer alan ve amcaoğullarının uçma sevdasının da nasıl ortaya çıktığı da anlatılacak.  Büyük üstat Neşet Ertaş’ın türküleri ve görüntüsünün de yer verileceği Gönül Dağı Kurban isimli yeni bölümle yine büyük ilgi göreceğe benziyor.

 

 

 


15.07.2021