Hayat Güzeldir Canlı İzle!


Hayat Güzeldir Canlı İzle!

 

show tv canlı izleHafta içi her gün takip edilen kadın, yaşam ve sağlık programları dışında hafta sonları Cumartesi-Pazar günlerinde de keyifli bir program arayan herkes için Hayat Güzeldir, Show TV ekranlarında sabah saatlerinde yayınlanmaya başlanıyor. Cumartesi-Pazar günlerinde Sabah saat 08.15 itibariyle takip edebildiğiniz program, Özge Ulusoy sunumu ile birlikte Show TV ekranlarında size birçok konuda önemli bilgiler, keyifli anlatımlar ve paylaşımlar sağlıyor.

 

Hayat Güzeldir Konsepti Nedir?

 

Yayına başladığı ilk günden bu yana “Kendini iyi hisset, Hayatı kaçırma, Keyifli sohbeti yakala!” gibi bir slogana sahip olan Hayat Güzeldir programı ilk günden bu yana Özge Ulusoy sunumu sayesinde keyifli bir yayıncılık sağlıyor. Programın temel konsepti içerisinde hayatınızda daha fazla pozitif enerji elde edebilmeniz ve sağlıklı bir yaşam sürdürebilmemiz için size değişen bilgilerin sunulması bulunuyor.

 

Özge Ulusoy program sunumu sırasında özellikle sağlıklı yaşam ve pozitif enerji için size bilgiler sunabilecek kişileri ekranlarınıza getiriyor. Günlük hayatınızda ve bütün hayatınız içerisinde işinize yarayacak, size katkı sağlayacak tüm değerli bilgiler bu program sayesinde elde edilebiliyor. Konsept içerisinde sağlık, çocuk bakımı, ilişkiler, yemek tarifleri, moda, seyahat, hukuk ve spor gibi her konuda konuşmalar gerçekleştiriliyor.

 

hayat güzeldir

 

Özge Ulusoy Kimdir?

 

Hayat güzeldir programı keyifli ve dinamik bir şekilde uzun dönemdir devam ederken, programın sunucusu Özge Ulusoy kimdir sorusu da gayet merak edilen sorular arasında yer alıyor. 28 Ekim 1982 Ankara doğumlu olan Özge Ulusoy, kariyerine manken olarak başlamak dışında sinema ve dizi oyunculuğu ve ayrıca sunuculuk gerçekleştirmiştir. Günümüze kadar önemli ajansların ve önemli markaların modelliğini gerçekleştiren Ulusoy, klasik bale bölümünden mezunudur.

 

Özge Ulusoy 2003 yılında Miss Universe 2003 yarışmasında ülkemizi temsil etmiş olmakla birlikte 2006 yılında Arka Sokaklar dizisiyle oyunculuğa da adım atmıştır. Sonraki yıllarda birçok dizi ve sinema filminde yer almakla birlikte müzik video kliplerinde de oyuncu olarak kamera karşısına geçmiştir.

 


18.05.2020