Hayat Tamircisi Canlı İzle!


Hayat Tamircisi Canlı İzle!

 

kanal d canlı izleBugüne kadar televizyonlarda pek görülmeyen farklı bir içerik ile ekranlara gelen Hayat Tamircisi, Kanal D ekranlarının ilgi çeken yepyeni programları arasında bulunuyor. Hayat Tamircisi lakabına sahibi olan Hasan Kızıl tarafından hazırlanarak sunulan ve ilgi çeken programda, her bölümde hayvanlarla ilgili etkileyici hikayeler yer alırken, program her hafta Kanal D sayesinde seyircileri ile buluşuyor.

 

Hayat Tamircisi Konsepti Nedir?

 

Hasan Kızıl tarafından özel bir şekilde hazırlanarak sunulan Hayat Tamircisi programı konsept açısından da çok farklı bir yapı sağlıyor. Program, hayvan dostlarımızın bedensel ve ruhsal sorunları konusunda çare ararken, bu konuda kendini adamış olan Hasan Kızıl farklı hikayeler ekranlara taşıyor. Bazı bölümlerde yürüyemeyen ve felç yaşamış olan hayvanlar için tedavi imkanları ortaya çıkarılırken, bazı bölümlerde trafik kazası sonrası hastalıklar yaşayan hayvanlar için tedavi yöntemleri sağlanıyor.

 

Günümüze kadar 500 üzerinde hayvan dostumuz için onlara büyük bir yardım sağlayan veteriner hekim Esra Şenol ile birlikte program konsepti hazırlayan Hasan Kızıl, her bölüm bambaşka ve duygusal bir macerayı ekranlara taşıyor. Kediler, köpekler, kimi zaman çiftlik hayvanları veya evcil hayvanlar için uygulanan bu tedaviler izleyenlerde çok duygusal bir an yaşatıyor.

 

hayat tamircisi

 

Hasan Kızıl Kimdir?

 

Hayat Tamircisi programı sayesinde tanınan bir kişi haline gelen Hasan kızıl kimdir sorusu konusunda da detaylı cevap arayan birçok kişi yer alıyor. 1995 yılında Mardin'de dünyaya gelmiş olan Hasan Kızıl, Açık öğretim üzerinden liseyi tamamlarken, bu dönem içerisinde görme engelli vatandaşlar için navigasyonlu baston gibi bir proje üretimi gerçekleştirmişti.

Sağladığı bu proje sayesinde hızlı bir şekilde tanınan Kızıl, geçtiğimiz yıl bir kediyi veterinere yetiştirmek isterken üniversite sınavına girmekte geç kalmıştı. Daha sonrasında bu olumlu yaklaşımlarıyla ün kazanan Kızıl, TEDx konuşması sayesinde kendini daha fazla tanıtma imkanı elde etmişti. Bu bağlamda da günümüzde engelli hayvanlar için yürüteç projeleri ve Kanal D ekranlarında yayınlanan programıyla daha fazla ön plana çıkmaya devam ediyor.


31.05.2020