Hercai Bir Ayrılığın Daha Eşiğinde!


 

 

 

Hercai Bir Ayrılığın Daha Eşiğinde!

 

 

 

Mia yapımın üstlendiği , 15 Mart 2019 tarihinden itibaren Atv ekranlarında seyircisi ile buluşan, yönetmen koltuğuna Barış Yöş'ün yer aldığı, senaryosunu Eda Tezcan'ın kaleme aldığı Hercai dizisinin oyuncu kadrosunda, Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Oya Unustası, Ahmet Tansu Taşanlar gibi isimler yer alıyor. Senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosu ile kısa sürede kemik izleyici kitlesini oluşturan Hercai Bir Ayrılığın Daha Eşiğinde! Hercai’nin Dizisinin Sonu Nereye Gidiyor! Haberin Detayları İçin Sitemizi Takip Edebilirsiniz.

 

 

 

hercai

 

 

 

Hercai Bir Ayrılığın Daha Eşiğinde! Hercai’nin Dizisinin Sonu Nereye Gidiyor!

 

 

 

Dizinin güçlü oyuncu kadrosunda yaprak dökümü devam ediyor. Senaristlerin aldığı son karar ile bir ünlü ismin daha Hercai dizisinden ayrılacağı ortaya çıktı. 3. sezonu ile atv ekranlarında Pazar akşamları devam eden dizi gittikçe reyting sıralamasında aşağılara doğru düşüş yaşıyor. Hercai dizisi için 3. sezon sonunda final yapacağı neredeyse net ama, henüz final açıklaması yapım tarafından karara bağlanmadı. Dizinin hikayesinde yaşanan kopuşlara bakılırsa da final çok yakında yapılacak. Ocak ayından bu yana üst üste ünlü isimlerin ayrıldığı dizide bir ayrılık daha yaşanacak.

 

 

 

hercai-fusun

 

 

 

Mia Yapım imzalı dizide Füsun karakteri ile hikayeye sonradan katılan Ayşegül Günay diziye veda edecek. Diziye damga vuran başarılı oyuncunun Hercai dizisinin hikayesinde son döneme damgasını vuran Füsun karakterinin gidişi de, artık dizinin sona yaklaştığının en önemli işaretlerden biri.. Dizide kilit bir rolde yer alan Füsun karakteri, son dönemde birçok olayın içinde yer almış ve hikayeyi de ilginç hale getiren isimlerin başında geliyordu. Şimdi senaristlerin Füsun karakterinden vazgeçmiş olması ve hikayesini bitirmesi de , artık sona doğru gelindiğinin en net işaretlerinden birisi olduğu için, alınan bu karar bir hayli sert ve etkili bir karar olarak görünüyor. Ayşegül Günay 68. Bölümde ölerek yapımdan ayrılacak.

 


06.04.2021