İbo Show 2. Bölüm İzle! Mega Show Ekibi Yıllar Sonra Tekrar Birarada!


 

İbo Show 2. Bölüm İzle Mega Show Ekibi Yıllar Sonra Tekrar Birarada!

 

Star Tv Canlı İzleStar Tv’de yayınlanmaya başlayan İbo Show bugün akşam yeni bölümüyle ekranlara geliyor. 9 yıl aradan sonra tekrar akranlarda seyircisi ile buluşan İbo Show ilk bölümüyle büyük ilgi gördü. Yapımcılığını Poll Production ve Global Medya’nın üstlendiği her hafta birbirinden ünlü konukların ağırlanacağı İbo Show, İbrahim Tatlıses’in eşşiz sunumuyla seyircinin gönlünde yine taht kurdu. Aradan geçen uzun zaman sonrasında halen büyük bir ilgiyle izlenen İbo Show yayınlanan ilk bölümüyle sosyal medyada adından fazlaca bahsettirdi. İlk kez 19 Kasım 1993 yılında televizyon dünyasına adım atarak büyük çıkış yakalayarak uzun soluklu programlar arasına adını yazdırmıştı. İbo Show 2. Bölüm Fragmanı İzle İbo Show bu Hafta Konukları Kimler Olacak? İbo Show 2. Bölüm İzle haberin detayları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

İbo Show Canlı İzle

 

 

 

İbo Show Son Bölümde Neler Oldu?

 

Yayınlanan ilk bölümüyle büyük ses getiren İbo Show’da geçen haftaki ilk konukları, Şafak Sezer, Deniz Seki ve Kutsi oldu. Ancak bu isimler tesadüfi olarak çağırılmadı. İbrahim Tatlıses’in silahlı saldırıya uğradığı 14 Mart 2011 yılının, o son acı gecenin konuklarıydılar. Ünlü Sanatçı, izleyicisini yıllar öncesinde o geceye götürdü ve kimsenin konuşmadıklarını konuştu. O gece neler yaşandı? En çok neyi özledi? Cano’ya ilk ne dedi? Uzun zaman sonra ilk hangi şarkıyı seslendirdi? Tüm bu soruların cevaplarını veren Tatlıses, seyircisine duygu dolu anlar yaşattı. Ve bir kez daha izleyicisinin gözünde ne kadar güçlü olduğunu gösterdi. Programa ayrıca, dillere destan güzelliği, elbisesi ve o muhteşem sesiyle geceye damga vuran Sibel Can oldu.

 

 

 

>>> İBO SHOW SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE <<<

 

 

 

İbo Show 2. Bölüm Fragmanı

 

 

 

 

 

İbo Show 2. Bölümde Neler Olacak?

 

Bugün akşam yayınlanacak olan yeni bölümün konukları belli oldu. Hülya Avşar, Demet Akbağ, Olgun Şimşek ve Kubat İbo Show’a konuk olacak. Yıllar sonra, İbrahim Tatlıses, Hülya Avşar, Demet Akbağ, Olgun Şimsek’in beraber çalıştığı Mega Show ekibi tekrar bir araya geliyor. Hülya Avşar ve İbrahim Tatlıses Neler Konuşacak? Birlikte hangi Şarkının düetini yapacaklar? Olgun Şimşek hangi taklitleri ile seyirciye eğlenceli dolu anlar yaşatacak?

 

 

İbo Show Canlı İzle

 

 

İbo Show 2. Bölüm 21 Kasım Cumartesi akşamı Star Tv ekranlarında!

 


21.11.2020