İbrahim Çelikkol’dan Yeni Dizi Geliyor!


 

 

 

İbrahim Çelikkol’dan Yeni Dizi Geliyor!

 

 

 

TV8 ekranlarında 2 sezondur devam eden Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrol oyuncusu İbrahim Çelikkol senaryo gereği diziden ayrılıyor. Başrollerinde Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol ve Engin Öztürk’ün yer aldığı dizi, senaryosunda bu sezon yapılan değişiklikler sonucu izleyicilerden eleştiri almaya başlamıştı. Ünlü psikiyatrist Gülseren Buğdaycıoğlu’nun “Camdaki Kız” adlı eserinden uyarlanan dizinin hikayesinde önemli değişiklikler yaşandı ve yaşanmaya devam ediyor. Canlandırdığı Mehdi karakteri ile Türkiye’nin yanı sıra dünyada önemli bir hayran kitlesi edinen İbrahim Çelikkol bu hafta senaryo gereği diziye veda ediyor. Dizide gelişmelerin bu duruma gelmesi oyuncunun hayranlarını üzerken, İbrahim Çelikkol ise hemen başka bir projenin çalışmalarına başlayacak! haberin detayları yazımızda! 

 

 

 

ibrahim-celikkol

 

 

 

İbrahim Çelikkol Netflix Dizisinde!

 

 

 

Doğduğun Ev Kaderindir dizisine 37. Bölüm ile veda edecek İbrahim Demirkol’un yeni projesi belli oldu. Twitter’de dizi ve sinema haberleri ile tanınan gazeteci Birsen Altuntaş’ın attığı twitlere göre başarılı oyuncu Netflix projesinde yer alacak. Dizinin isminin ise Kuş Uçuşu olacağı öğrenildi. Ay Yapım tarafından çekilecek olan dizinin yönetmenliğini ise Deniz Yorulmazer yapacak. Bir televizyon kanalındaki iki farklı kuşağın çatışmasının ele alınacağı Kuş Uçuşu dizisinde İbrahim Çelikkol’un partnerleri de belli olmaya başladı. Şuana kadar elde edinilen bilgilere göre Birce Akalay ve Miray Daner, Netflix yapımı Kuş Uçuşu dizisinde başrollerde yer alacak.

 

 

 

kus-ucusu

 

 

 

İbrahim Çelikkol Birce Akalay Yeniden Yan Yana

 

 

 

2017 yılında Kanal D’de yayınlanan ve büyük ses getiren Siyah Beyaz Aşk dizisinde birlikte başrolü paylaşan iki İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay, Netflix projesinde tekrardan bir araya geliyor. 2018’de final yapan diziden sonra Ağlama Anne ve Babil dizilerinde rol alan Birce Akalay’ın yeniden İbrahim Çelikkol ile aynı projede yer alacağı için mutlu olduğu öğrenildi. Siyah Beyaz Aşk dizisinde iyi bir uyum yakalayan ikili bu kez Netflix’in yeni yerli yapımı Kuş Uçuşu’nda başarıyı yakalamaya ulaşacaklar. Netflix’de yayınlanan dizilerin dünyaya açılma ihtimalinin olması, dizideki performansların iyi olacağını şimdiden düşündürüyor.

 


31.03.2021