Kalp Yarası Canlı İzle


ATV ekranlarında izleyici ile buluşan Kalp Yarası dizisinin yeni bölümünü canlı izleyebilirsiniz. Kalp Yarası dizisinin konusu ne? Kalp Yarası dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Kalp Yarası dizisi nerede çekiliyor? Kalp Yarası dizisi hakkında merak ettiğiniz her şeyi ve daha fazlasını yazımızın devamında bulabilirsiniz. İşte ayrıntılar…

 

Duayen yazar, yönetmen, senarist ve yapımcı Tomris Giritlioğlu’nun hikâyesinden uyarlanan Kalp Yarası isimli dizi 28 Haziran 2021 tarihinden itibaren ekranlara geliyor. Aşk ve dram türlerindeki dizinin senaryosunu Sema Ali Erol, Mahir Erol ve Türküler Özgür Akad birlikte kaleme alıyorlar. Kalp Yarası dizisinin yönetmen koltuğunda ise Kehribar, Yıldızlar Şahidim, O Hayat Benim, İki Aile, Hayat Devam Ediyor gibi yapımlardan hatırladığımız Yıldız Hülya Bilban oturuyor.

 

Çekimleri Antakya’da devam eden Kalp Yarası’nın yapım sorumluluğunu Ali Gündoğdu (Süreç Film) üstleniyor. Dizinin görüntü yönetmenliğini Muammer Ulakçı, bestelerini ise Mustafa Güzel ve Batuhan Fırat yapıyor.

 

 

Kalp Yarası Dizisinin Oyuncu Kadrosu

 

Kalp Yarası dizisinin ana karakter oyuncuları arasında oldukça sevilen isimler yer alıyor. Dizide Yağmur Tanrısevsin “Ayşe Yılmaz Sancakzade”yi, Gökhan Alkan “Ferit Sancakzade”yi, Merve Çağıran “Hande Varoğlu”nu, Mahir Günşiray “Adnan Sancakzade”yi, Toprak Can Adıgüzel “Yaman Öztürk”ü ve Şenay Gürler ise “Azade Sancakzade”yi canlandırıyor.

 

Rıza Akın, Meltem Gülenç, İnanç Konukçu, Yonca Şahinbaş, İştar Gökseven, Naz Sayıner, Bora Cengiz, Melih Çardak, Zeynep Köse, Zehra Yılmaz, Burçin Abdullah da dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler arasında. Nail Kırmızıgül ve Kemal Burak Alper ise diziden ayrılan oyuncular arasında bulunuyor.

 

 

Kalp Yarısı Dizisinin Konusu

 

Kalp Yarası dizisi Gökhan Alkan tarafından canlandırılan Ferit Sancakzade ve Yağmur Tanrısevsin tarafından canlandırılan Ayşe Yılmaz Sancakzade isimli iki gencin dillere destan aşklarına odaklanıyor. Antakya’nın iki büyük ailesinin üyesi bu iki genç, ailelerinin bitmek bilmez çatışmalarının ortasında kalıyor. Ferit ve Ayşe her şeye rağmen tertemiz aşklarına sığınıyor.

 

>>>>>>> KALP YARASI CANLI İZLE <<<<<<<

 

Dizi severlerin yakından takip ettiği yapımlar arasında yer alan Kalp Yarası yeni bölümüyle her pazartesi saat 20.00’de ATV ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

 

 


15.11.2021