Kalp Yarası Dizisi İçin Final Kararı Alındı


ATV ekranlarında yayınlanan Kalp Yarası dizisi giderek düşen izlenme oranlarının kurbanı oldu. Henüz ilk sezonu ile izleyici ile buluşan dizi için erken final kararı alındı. Kalp Yarası dizisiyle ilgili tüm gelişmelere yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. Kalp Yarası dizisi neden final yapıyor? Kalp Yarası dizisinin son bölümü ne zaman yayınlanacak? Oyuncuları kimler? İşte detaylar…

 

İlk olarak 28 Haziran 2021 tarihinde izleyici ile buluşan Kalp Yarası dizisinin, 28. bölümü 24 Ocak 2022 tarihinde yayınlandı. Oldukça iyi bir başlangıç yapan ve yayına girdiği dönemlerde reyting listelerinde ilk sıralarda yer alan dizinin izlenme oranları gittikçe düştü. Son haftalarda ilk 10’da kendisine yer bulamayan dizi için final kararı alındı.

 

 

Son haftalarda diziler hakkında peş peşe gelen kötü haberler 2022 yılının çetin geçeceğini gösteriyor. Pek çok kanal yeni yıldaki yayın stratejisini oluşturmaya çalışırken düşük reyting alan dizileri yayından kaldırıyor. Geçtiğimiz günlerde FOX TV Elkızı isimli dizinin, Star TV ise Annemizi Saklarken isimli dizinin fişini çekmişti. Benzer bir durum da ATV ekranlarının duygusal dizisi Kalp Yarası’nın başına geldi.

 

Pazartesi akşamları saat 20.00’de ATV ekranlarında yer alan Kalp Yarası dizisi 32. bölümü ile sevenlerine veda edecek. Dizinin son bölümü 21 Şubat 2022 tarihinde yayınlanacak. O tarihe kadar dizinin üç bölümü daha izleyici karşısına çıkacak.

 

 

Kalp Yarası Dizisinin Yapım Ekibi

 

Çekimleri Antakya’da gerçekleştirilen dizinin yapım sorumluluğunu Süreç Film üstlenirken, Ali Gündoğdu yapımcı olarak görev alıyor. Tomris Giritlioğlu’nun hikâyesinden uyarlanan dizinin senaryosunu Sema Ali Erol, Türküler Özgür Akad ve Mahir Erol yazıyor.

 

Aşk ve dram türleri arasında gezinen dizinin yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban, görüntü yönetmenliğini Muammer Ulakçı, bestelerini Batuhan Fırat ve Mustafa Güzel yapıyor.

 

Kalp Yarası Dizisinin Oyuncu Kadrosu

 

Dizisinin ana karakterlerini canlandıran oyuncular arasında Yağmur Tanrısevsin (Ayşe Yılmaz Sancakzade), Gökhan Alkan (Ferit Sancakzade), Merve Çağıran (Hande Varoğlu), Mahir Günşiray (Adnan Sancakzade) Toprak Can Adıgüzel (Yaman Öztürk), Şenay Gürler (Azade Sancakzade) gibi isimler yer alıyor..

 

Ayrıca Yonca Şahinbaş, İştar Gökseven, Rıza Akın, Meltem Gülenç, İnanç Konukçu, Naz Sayıner, Bora Cengiz, Melih Çardak, Burçin Abdullah, Zeynep Köse, Zehra Yılmaz gibi isimler de dizinin oyuncu kadrosunda görev alıyor.

 


27.01.2022