Kalp Yarası Dizisi Reyting Rekorları Kırdı!


 

 

 

Kalp Yarası Dizisi Reyting Rekorları Kırdı!

 

 

 

Yayınlandığı ilk bölümü ile büyük ses getiren Atv’de büyük bir prodüksiyonla çekimleri devam eden Kalp Yarası, dizisi büyük beğeni ile takip edilmekte. Süreç Film imzalı, yönetmen koltuğunda Yıldız Hülya Bilban’ın otururken, senaryosunu Sema Ali Erol, Mahir Erol ve Özgül Türküler Akad üçlüsünün kaleme almaktadır. Aşk ve dram türündeki Türk yapımı olan televizyon dizisi için tüm hazırlıklar hızlıca tamamlandı ve seyircisinin karşısına çıkarıldı.  Başrollerinde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran ve Toprak Can Adıgüzel gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı Kalp Yarası Dizisi Reyting Rekorları Kırdı! Detaylar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

kalpyarasi

 

 

 

Kalp Yarası Dizisi Reyting Rekorları Kırdı!

 

 

 

Atv’nin Pazartesi akşamları izleyicisinin karşısına çıkan, yapımını Süreç Film’in üstlendiği, genel hikayesinin ise sektörün duayenlerinden olan Tomris Giritlioğlu’nun imzasını taşıması iddialı bir dizinin habercisi olduğunu göstermişti. Senaryosunda Sema Ali Erol, Mahir Erol ve Türküler Özgül Akad’ın yer aldığı, yönetmen koltuğunda Yıldız Hülya Bilban’ın oturduğu yeni dizisi “Kalp Yarası” üçüncü bölümüyle izleyicinin karşısına çıkmış yine tam not almayı başarmıştı.

 

 

 

kalpyarasi

 

 

 

Dizi aldığı reytinglerle Tüm Kişiler kategorisinde zirvede yer almayı başardı. Kalp Yarası’nın yeni bölümü, tüm kişiler kategorisinde günün en iyi reytinglerini alarak ilk sırayı kimseye kaptırmadı. Dizinin AB ve ABC1 kategorilerinde de ikinci sırada yer alması önemli bir başarıya imza attı. Pazartesi akşamlarına damga vuran ve büyük ses getiren dizi, ilk 3 bölümü ile önemli bir başarı ardı ardına sıraladı. İzleyici ilgisini hem dram bir yapımla hem de yaz ekranında kazanmak o kadar da kolay bir iş değil. Kalp Yarası şimdi 19 Temmuz pazartesi akşamı yayınlanacak olan 4. bölümü ile izleyiciler tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.Kalp Yarası, güçlü oyuncu kadrosu, dev prodüksiyonu ve çarpıcı öyküsü ile pazartesi akşamında birinciliği kimseye kaptırmazken, #KalpYarası etiketiyle sosyal medyada da büyük bir ilgi görmeyi başardı.

 

Kalp Yarası’ Atv ekranında pazartesi akşamlarına damga vurmaya devam edecek gibi görünüyor!

 


13.07.2021